Frýdštejn 3.10.2010 - middlepo 4.10.2010 20:40
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

místo Jméno                      Text1              RN Klub                           Čas Ztráta 



D10  (13)                 

    1 Lejsková, Barbora          TJN0051               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   20:59   0:00 
    2 Kosová, Tereza             SRK0151               SRK SOOB Spartak Rychnov n   25:28   4:29 
    3 Dolejší, Kateřina          STB0199               STB TJ Stadion Nový Bor      28:26   7:27 
    4 Hájková, Anna              JEN0051               JEN OB Jenišovice            29:16   8:17 
    5 Mašatová, Eliška           PHK0201               PHK OK99 Hradec Králové      30:06   9:07 
    6 Macháčková, Barbora        FYD0051               FYD Jizerský klub OB Frýdl   30:10   9:11 
    7 Riby, Rose                 LTP0051               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   31:24  10:25 
    8 Peterová, Jana             DOB0051               DOB KOB Dobruška             31:45  10:46 
    9 Gallová, Veronika          JIL0052               JIL OK Jilemnice             33:31  12:32 
   10 Kalousková, Marie          DKP0151               DKP Oddíl OB Kotlářka        36:18  15:19 
   11 Rýdlová, Adéla             TJN0151               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   37:15  16:16 
   12 Richtrová, Kateřina        JIL0151               JIL OK Jilemnice             49:14  28:15 
   13 Jeřábková, Nina            BOR0151               BOR OK Jiskra Nový Bor       82:45  61:46 



D10L  (9)                 

    1 Linková, Lucie             TUR0251               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   24:05   0:00 
    2 Matějková, Zuzana          LTP0153               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   26:28   2:23 
    3 Baloghová, Lidunka         TJN0150               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   28:23   4:18 
    4 Rýdlová, Magdaléna         TJN0251               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   29:55   5:50 
    5 Šritrová, Lenka            TUV0252               TUV SOK TJ Turnov            31:20   7:15 
    6 Lacigová, Marie            VSP                   VSP USK Praha                33:46   9:41 
    7 Podrábská, Maruška         VLI0251               VLI VSK Slavia TU Liberec    65:52  41:47 
    8 Podrábská, Bětuška         VLI0451               VLI VSK Slavia TU Liberec    81:38  57:33 

      Koštejnová, Adéla          DOK5001               DOK OK Doksy                  disk        



D12  (22)                 

    1 Kohoutová, Barbora         BOR9850               BOR OK Jiskra Nový Bor       19:58   0:00 
    2 Hudská, Ludmila            TUR9851               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   20:04   0:06 
    3 Doubková, Petra            VLI9853               VLI VSK Slavia TU Liberec    20:39   0:41 
    4 Macháčková, Eliška         FYD9851               FYD Jizerský klub OB Frýdl   23:39   3:41 
    5 Poloprutská, Lucie         VLI9950               VLI VSK Slavia TU Liberec    26:07   6:09 
    6 Staňová, Karolína          BOR9853               BOR OK Jiskra Nový Bor       26:27   6:29 
    7 Řezáčová, Veronika         BOR9950               BOR OK Jiskra Nový Bor       29:15   9:17 
    8 Kubecová, Kateřina         STB9999               STB TJ Stadion Nový Bor      29:42   9:44 
    9 Sokolářová, Šárka          TUV9951               TUV SOK TJ Turnov            30:29  10:31 
   10 Žihlová, Anna              LLI9852               LLI TJ Loko Liberec          31:56  11:58 
   11 Valkounová, Markéta        JEN9851               JEN OB Jenišovice            33:52  13:54 
   12 Žejdlíková, Karolína       LTP9950               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   35:14  15:16 
   13 Berková, Monika            TJN9850               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   35:43  15:45 
   14 Thořová, Markéta           TUV9952               TUV SOK TJ Turnov            36:52  16:54 
   15 Janoušková, Lucie          BOR9954               BOR OK Jiskra Nový Bor       37:12  17:14 
   16 Nováková, Lucie            BOR9854               BOR OK Jiskra Nový Bor       39:52  19:54 
   17 Schmidtová, Tereza         TUR9854               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   40:37  20:39 
   18 Vydrová, Anna              PEN9850               PEN OK RECO Sport            44:37  24:39 
   19 Bartáková, ml. Eva         CHA9950               CHA OK Chrastava             44:47  24:49 
   20 Würzová, Karolína          FYD9852               FYD Jizerský klub OB Frýdl   45:21  25:23 
   21 Jeřábková, Ema             BOR9957               BOR OK Jiskra Nový Bor       48:53  28:55 

      Labská, Karolína           LLI9952               LLI TJ Loko Liberec           disk        



D14  (14)                 

    1 Poloprutská, Klára         VLI9750               VLI VSK Slavia TU Liberec    25:13   0:00 
    2 Šňupárková, Anna           DKP9652               DKP Oddíl OB Kotlářka        27:03   1:50 
    3 Roškotová, Lucie           TUR9753               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   27:29   2:16 
    4 Kohlová, Monika            TUR9756               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   30:23   5:10 
    5 Pustaiová, Zuzana          TJN9650               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   32:51   7:38 
    6 Hrochová, Tereza           BOR                   BOR OK Jiskra Nový Bor       33:14   8:01 
    7 Votočková, Eliška          JIL9751               JIL OK Jilemnice             34:58   9:45 
    8 Linková, Alena             TUR9751               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   38:29  13:16 
    9 Kameníková, Andrea         BOR9751               BOR OK Jiskra Nový Bor       39:23  14:10 
   10 Balcarová, Barbora         LLI9751               LLI TJ Loko Liberec          41:42  16:29 
   11 Němečková, Eliška          NEREG                 NER Neregistrovaní           41:53  16:40 
   12 Pospíšilová, Karolína      NEREG                 NER Neregistrovaní           45:21  20:08 
   13 Žuchová, Daniela           TJN9750               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   48:21  23:08 
   14 Mullerová, Barbora         NEREG                 NER Neregistrovaní           61:09  35:56 



D16  (6)                  

    1 Pavlů, Kateřina            PGP9554               PGP SK Praga                 33:21   0:00 
    2 Tauchmanová, Karolína      STH9651               STH SK Studenec              38:00   4:39 
    3 Smutná, Kateřina           TUV9653               TUV SOK TJ Turnov            41:26   8:05 
    4 Pacholíková, Lucie         STH9552               STH SK Studenec              42:21   9:00 
    5 Hoidekrová, Lucie          LLI9552               LLI TJ Loko Liberec          43:09   9:48 
    6 Würzová, Anna              FYD9451               FYD Jizerský klub OB Frýdl   73:31  40:10 



D18  (9)                  

    1 Krpatová, Klára            TJN9353               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   41:36   0:00 
    2 Žitná, Jana                SMB9251               SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bol   43:26   1:50 
    3 Žuchová, Nikola            TJN9352               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   44:29   2:53 
    4 Procházková, Marie         KAM9554               KAM SK Kamenice              47:27   5:51 
    5 Pařízková, Anežka          TJN9350               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   51:43  10:07 
    6 Lejsková, Pavlína          TJN9251               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   52:27  10:51 
    7 Hradecká, Lucie            BOR9253               BOR OK Jiskra Nový Bor       54:45  13:09 
    8 Myslivečová, Zuzana        PGP9253               PGP Sportovní Klub Praga     60:03  18:27 
    9 Hradecká, Pavla            TJN9253               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   69:15  27:39 



D20  (3)                  

    1 Burdová, Adéla             LDC9152               LDC KOB Děčín                45:01   0:00 
    2 Dubnová, Kateřina          LDC9151               LDC KOB Děčín                45:46   0:45 
    3 Pološčuková, Lucie         SMB9051               SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bol   96:45  51:44 



D21K  (12)                

    1 Folprechtová, Kateřina     OKP7451               OKP SK OK 24 Praha           36:31   0:00 
    2 Malá, Věra                 JIL7752               JIL OK Jilemnice             36:35   0:04 
    3 Ryšavá, Vendula            PGP8153               PGP SK Praga                 42:16   5:45 
    4 Brozová, Veronika          CHA8650               CHA OK Chrastava             43:11   6:40 
    5 Kvapilová, Lenka           SMB8151               SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bol   44:20   7:49 
    6 Alblová, Lucie             PVP7554               PVP VSK Přírodověda          45:04   8:33 
    7 Švihovská, Eva             SJC8352               SJC Sportcentrum Jičín       45:31   9:00 
    8 Němečková, Hana            PGP9351               PGP SK Praga                 49:38  13:07 
    9 Pavlíková, Klára           LIT7451               LIT KOB Chemopetrol Litvín   51:52  15:21 
   10 Kavanová, Barbora          JIL8551               JIL OK Jilemnice             54:12  17:41 
   11 Pavlíková, Jitka           LIT8352               LIT KOB Chemopetrol Litvín   72:39  36:08 
   12 Kučerková, Romana          STB8196               STB TJ Stadion Nový Bor      83:27  46:56 



D21L  (44)                

    1 Gomzyk Omová, Michaela     TUR8153               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   35:15   0:00 
    2 Košárková, Iva             SCP8152               SCP OK Sparta Praha          38:08   2:53 
    3 Ryšavá, Magdaléna          PGP7650               PGP SK Praga                 38:16   3:01 
    4 Janatová, Lucie            DKP8154               DKP Oddíl OB Kotlářka        39:16   4:01 
    5 Prchalová, Ivana           CHA8754               CHA OK Chrastava             40:34   5:19 
    6 Peterová, Alena            DOB8953               DOB KOB Dobruška             40:56   5:41 
    7 Tichovská, Martina         PGP8658               PGP SK Praga                 41:09   5:54 
    8 Müllerová, Věra            VAM9051               VAM OOB Vamberk              41:38   6:23 
    9 Krafková, Lucie            TUR8650               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   42:26   7:11 
   10 Horáková, Veronika         TUR8751               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   42:30   7:15 
   11 Labašová, Katarína         ASU8351               ASU Magnus Orienteering      42:32   7:17 
   12 Procházková, Zuzana        SJC8551               SJC Sportcentrum Jičín       42:41   7:26 
   13 Neradová, Alena            LIT8551               LIT KOB Chemopetrol Litvín   43:03   7:48 
   14 Gajdová, Kristina          VSP7752               VSP USK Praha                44:33   9:18 
   15 Jakobová, Adélka           UOL9052               UOL SK UP Olomouc            44:35   9:20 
   16 Kašková, Kateřina          CHA7850               CHA OK Chrastava             45:16  10:01 
   17 Štěpánová, Dita            DOB7956               DOB KOB Dobruška             45:25  10:10 
   18 Horáčková, Kateřina        VLI8150               VLI VSK Slavia TU Liberec    45:30  10:15 
   19 Jiřištová, Zuzana          DKP8254               DKP Oddíl OB Kotlářka        45:32  10:17 
   20 Svobodová, Jitka           DCE7450               DCE KOB Dobřichovice         46:04  10:49 
   21 Škorpilová, Jana           VSP7444               VSP USK Praha                46:18  11:03 
   22 Peterová, Věra             DOB8751               DOB KOB Dobruška             46:41  11:26 
   23 Wurzelová, Hana            OSN8972               OSN SK OS Nové Město n. M.   47:00  11:45 
   24 Hanzlová, Veronika         BOR8150               BOR OK Jiskra Nový Bor       47:16  12:01 
   25 Pachnerová, Dominika       CHA7750               CHA OK Chrastava             47:26  12:11 
   26 Vlažná, Lucie              BOR8753               BOR OK Jiskra Nový Bor       47:52  12:37 
   27 Kynčlová, Martina          JIL8651               JIL OK Jilemnice             48:58  13:43 
   28 Ticháčková, Magdalena      SJC7962               SJC Sportcentrum Jičín       50:16  15:01 
   29 Jarošová, Klára            DCE7950               DCE KOB Dobřichovice         50:53  15:38 
   30 Vejstrková, Zuzana         CHA8852               CHA OK Chrastava             51:28  16:13 
   31 Ondřejová, Dita            SJC8559               SJC Sportcentrum Jičín       51:29  16:14 
   32 Henychová, Zuzana          VLI6151               VLI VSK Slavia TU Liberec    52:24  17:09 
   33 Bernášková, Petra          STB8297               STB TJ Stadion Nový Bor      52:51  17:36 
   34 Brozová, Zuzana            CHA8950               CHA OK Chrastava             57:11  21:56 
   35 Zakouřilová, Kamila        JHB8557               JHB TJ Jiskra Havlíčkův Br   58:38  23:23 
   36 Izáková, Ivana             PVP7453               PVP VSK Přírodověda          60:02  24:47 
   37 Kalinová, Markéta          EKP8259               EKP VŠTJ Ekonom Praha        60:57  25:42 
   38 Neradová, Eva              LIT8951               LIT KOB Chemopetrol Litvín   61:43  26:28 
   39 Kohlová, Zuzana            KPY8852               KPY SKOB TJ Sokol Kralupy    64:53  29:38 
   40 Viková, Vendula            STH8951               STH SK Studenec              65:21  30:06 

      Mechlová, Lenka            SHK9051               SHK TJ Slavia Hradec Králo    disk        
      Soukupová, Lucie           SJC8951               SJC Sportcentrum Jičín        disk        
      Jebavá, Lucie              STH                   STH SK Studenec               disk        
      Hrobařová, Lenka           SRK7751               SRK SOOB Spartak Rychnov n    disk        



D35  (11)                 

    1 Macháčková, Michaela       FYD7299               FYD Jizerský klub OB Frýdl   36:45   0:00 
    2 Pařízková, Věra            TJN7151               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   38:10   1:25 
    3 Podrábská, Marie           VLI7451               VLI VSK Slavia TU Liberec    40:14   3:29 
    4 Linková, Iva               TUR6850               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   43:33   6:48 
    5 Votočková, Jaroslava       JIL7255               JIL OK Jilemnice             43:46   7:01 
    6 Eichlerová, Jana           KAS7051               KAS KOB Kamenický Šenov      45:40   8:55 
    7 Picková, Helena            TJN6952               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   46:02   9:17 
    8 Zakouřilová, Helena        VSP7453               VSP USK Praha                47:01  10:16 
    9 Zabořilová, Romana         JEN7457               JEN OB Jenišovice            48:26  11:41 
   10 Dolejší, Lenka             STB7499               STB TJ Stadion Nový Bor      55:44  18:59 
   11 Tichánková, Dana           JEN7150               JEN OB Jenišovice            85:56  49:11 



D40  (13)                 

    1 Rejholcová, Andrea         BOR6951               BOR OK Jiskra Nový Bor       39:15   0:00 
    2 Abelová, Ivana             STB6798               STB TJ Stadion Nový Bor      39:25   0:10 
    3 Novotná, Markéta           VSP7051               VSP USK Praha                41:50   2:35 
    4 Kosová, Michaela           SRK6752               SRK SOOB Spartak Rychnov n   43:45   4:30 
    5 Šmausová, Dana             NEREG                 NER Neregistrovaní           48:46   9:31 
    6 Pustaiová, Romana          TJN6851               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   49:09   9:54 
    7 Koucká, Ivana              EKP6850               EKP VŠTJ Ekonom Praha        49:15  10:00 
    8 Würzová, Kateřina          FYD6952               FYD Jizerský klub OB Frýdl   51:12  11:57 
    9 Němečková, Jarmila         OKP6650               OKP SK OK 24 Praha           51:57  12:42 
   10 Vajcová, Hana              CHA5651               CHA OK Chrastava             53:17  14:02 
   11 Burdová, Simona            LDC6851               LDC KOB Děčín                59:38  20:23 
   12 Bartáková, Eva             CHA7051               CHA OK Chrastava             60:00  20:45 
   13 Průchová, Elena            BOR6850               BOR OK Jiskra Nový Bor       85:56  46:41 



D45  (11)                 

    1 Švábková, Šárka            TUR6552               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   43:41   0:00 
    2 Pecková, Ivana             EKP6252               EKP VŠTJ Ekonom Praha        44:10   0:29 
    3 Pávková, Jana              BOR6550               BOR OK Jiskra Nový Bor       48:26   4:45 
    4 Procházková, Miluše        DCE5450               DCE KOB Dobřichovice         49:45   6:04 
    5 Mrázová, Pavla             DCE5550               DCE KOB Dobřichovice         50:18   6:37 
    6 Šípová, Soňa               BOR6150               BOR OK Jiskra Nový Bor       50:43   7:02 
    7 Košková, Vlasta            LLI6351               LLI TJ Loko Liberec          56:46  13:05 
    8 Jedličková, Zdena          BOR6250               BOR OK Jiskra Nový Bor       58:46  15:05 
    9 Pološčuková, Monika        SMB6551               SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bol   60:13  16:32 
   10 Petrová, Věra              VLI6251               VLI VSK Slavia TU Liberec    75:43  32:02 
   11 Hanušová, Jitka            LTU6352               LTU OOB TJ Lokomotiva Trut   80:29  36:48 



D50  (8)                  

    1 Šaffková, Zuzana           CHA5150               CHA OK Chrastava             32:39   0:00 
    2 Konopáčová, Jana           TUR5650               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   35:40   3:01 
    3 Bradnová, Věra             CHA5550               CHA OK Chrastava             41:12   8:33 
    4 Neradová, Alena            LIT5051               LIT KOB Chemopetrol Litvín   44:12  11:33 
    5 Kadavá, Eva                CHA5750               CHA OK Chrastava             45:40  13:01 
    6 Havlová, Jaroslava         JEN5452               JEN OB Jenišovice            48:50  16:11 
    7 Holasová, Jaroslava        TUR5750               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   51:53  19:14 
    8 Krákorová, Iva             NER                   NER Neregistrovaní           78:04  45:25 



D55  (8)                  

    1 Korejčíková, Dáďa          LLI5550               LLI TJ Loko Liberec          33:48   0:00 
    2 Karmazínová, Ivana         VLI5051               VLI VSK Slavia TU Liberec    41:49   8:01 
    3 Křtěnská, Leontina         BOR4650               BOR OK Jiskra Nový Bor       51:10  17:22 
    4 Ševčíková, Alena           CHA5351               CHA OK Chrastava             53:00  19:12 
    5 Matoušková, Marie          LJN5550               LJN OOB TJ LIAZ Jablonec n   62:02  28:14 
    6 Pachnerová, Jaroslava      VLI5152               VLI VSK Slavia TU Liberec    68:00  34:12 
    7 Bednaříková, Olga          VLI5151               VLI VSK Slavia TU Liberec    94:21  60:33 

      Omová, Jana                TUR5150               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T    disk        



D60  (3)                  

    1 Vokálová, Pavla            CHA4951               CHA OK Chrastava             38:39   0:00 
    2 Kubíková, Helena           LLI4851               LLI TJ Loko Liberec          40:12   1:33 
    3 Kašková, Eva               CHA4650               CHA OK Chrastava             43:34   4:55 



D65  (4)                  

    1 Horčíková, Marie           CHA4350               CHA OK Chrastava             44:43   0:00 
    2 Štrojsová, Jaroslava       KAS4350               KAS KOB Kamenický Šenov      46:49   2:06 
    3 Nejezchlebová, Věra        KAS4551               KAS KOB Kamenický Šenov      50:08   5:25 
    4 Langrová, Marie            BOR3750               BOR OK Jiskra Nový Bor       56:08  11:25 



H10  (13)                 

    1 Mareš, Vít                 BOR0000               BOR OK Jiskra Nový Bor       20:12   0:00 
    2 Němeček, Josef             TJN0002               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   23:15   3:03 
    3 Melichar, Peťa             LLI0001               LLI TJ Loko Liberec          29:10   8:58 
    4 Hroch, Matyáš              BOR0002               BOR OK Jiskra Nový Bor       30:11   9:59 
    5 Kameník, David             BOR0003               BOR OK Jiskra Nový Bor       33:22  13:10 
    6 Valkoun, Jaroslav          JEN0102               JEN OB Jenišovice            43:38  23:26 
    7 Mečíř, Marek               JIL0102               JIL OK Jilemnice             45:43  25:31 
    8 Heinl, Ondřej              TJN0100               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   83:04  62:52 
    9 Růta, Matyáš               TJN0102               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   95:16  75:04 

      Schindler, Pavel           TJN0000               TJN OOB TJ Tatran Jablonec    disk        
      Zappe, Nicholas            TJN0003               TJN OOB TJ Tatran Jablonec    disk        
      Hladík, Jan                TUV0002               TUV SOK TJ Turnov             disk        
   ms Košek, Jan                 LLI9801               LLI TJ Loko Liberec          37:04        



H10L  (5)                 

    1 Zabořil, Vojta             JEN0101               JEN OB Jenišovice            30:57   0:00 
    2 Gajda, Martin              VSP0404               VSP USK Praha                43:08  12:11 
    3 Budský, Ondřej             TJN0105               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   45:24  14:27 
    4 Gilich, Kryštof            LTP0101               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   46:57  16:00 
    5 Hovorka, Metoděj           DCE0200               DCE KOB Dobřichovice         58:53  27:56 



H12  (21)                 

    1 Matějka, Lukáš             LTP9802               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   18:47   0:00 
    2 Ludvík, Matyáš             STB9801               STB TJ Stadion Nový Bor      22:14   3:27 
    3 Pavlovec, Dan              BOR0001               BOR OK Jiskra Nový Bor       23:45   4:58 
    4 Ullrich, Jakub             BOR9900               BOR OK Jiskra Nový Bor       24:06   5:19 
    5 Kosina, Matouš             BOR9901               BOR OK Jiskra Nový Bor       25:26   6:39 
    6 Koštejn, Vít               DOK9800               DOK OK Doksy                 26:23   7:36 
    7 Valušiak, Marek            JIL9949               JIL OK Jilemnice             26:41   7:54 
    8 Mašata, Metoděj            PHK9905               PHK OK99 Hradec Králové      27:17   8:30 
    9 Melichar, Vojta            LLI9802               LLI TJ Loko Liberec          28:24   9:37 
   10 Ježek, Josef               TUV9901               TUV SOK TJ Turnov            28:58  10:11 
   11 Hlavatý, Jan               BOR9804               BOR OK Jiskra Nový Bor       29:42  10:55 
   12 Thoř, Tomáš                TUV9903               TUV SOK TJ Turnov            30:03  11:16 
   13 Hajný, Vojtěch             JIL9902               JIL OK Jilemnice             30:29  11:42 
   14 Novák, Filip               TJN9801               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   31:09  12:22 
   15 Zadražil, Filip            TJN9800               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   32:19  13:32 
   16 Gajda, Jan                 VSP0100               VSP USK Praha                34:06  15:19 
   17 Eichler, Jan               KAS9800               KAS KOB Kamenický Šenov      39:10  20:23 
   18 Novotný, Marek             TJN9901               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   40:01  21:14 
   19 Mečíř, Hynek               JIL9802               JIL OK Jilemnice             40:27  21:40 
   20 Birmbaum, Adam             BOR9802               BOR OK Jiskra Nový Bor       52:48  34:01 
   21 Brož, Dominik              FYD                   FYD Jizerský klub OB Frýdl   58:00  39:13 



H14  (10)                 

    1 Mašata, Matěj              PHK9601               PHK OK99 Hradec Králové      27:34   0:00 
    2 Fürst, Matouš              LLI9603               LLI TJ Loko Liberec          31:03   3:29 
    3 Burda, Matěj               LDC9602               LDC KOB Děčín                34:08   6:34 
    4 Hájek, Jan                 JEN9703               JEN OB Jenišovice            35:11   7:37 
    5 Labský, Jan                LLI9602               LLI TJ Loko Liberec          50:05  22:31 
    6 Kočvara, Oldřich           JEN9705               JEN OB Jenišovice            60:51  33:17 
    7 Žaloudek, Jan              LTP9605               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   68:31  40:57 

      Hlubuček, Tomáš            CHA                   CHA OK Chrastava              disk        
      Kadečka, Adam              JEN9601               JEN OB Jenišovice             disk        
      Tichánek, Tomáš            JEN9701               JEN OB Jenišovice             disk        



H16  (7)                  

    1 Žaloudek, Matěj            LTP9505               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   40:27   0:00 
    2 Wolf, Filip                TUR9701               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   40:49   0:22 
    3 Posselt, Martin            TJN9501               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   43:40   3:13 
    4 Nejman, Stanislav          CHA9500               CHA OK Chrastava             50:26   9:59 
    5 Petr, Pavel                VLI9400               VLI VSK Slavia TU Liberec    50:56  10:29 
    6 Hulha, Lukáš               LTP9405               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   56:56  16:29 
    7 Sokolář, Ondřej            TUV9601               TUV SOK TJ Turnov            57:33  17:06 



H18  (2)                  

    1 Průcha, Pavel              BOR9304               BOR OK Jiskra Nový Bor       40:06   0:00 
    2 Muller, Lukáš              NEREG                 NER Neregistrovaní          117:50  77:44 



H20  (1)                  

    1 Večeřa, Martin             TJN9105               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   47:58   0:00 



H21K  (16)                

    1 Šňupárek, Václav           DKP9500               DKP Oddíl OB Kotlářka        34:11   0:00 
    2 Folprecht, Eduard          TUV7301               TUV SOK TJ Turnov            36:44   2:33 
    3 Honzík, Tomáš              VLI7000               VLI VSK Slavia TU Liberec    38:02   3:51 
    4 Kučerka, Jan               LIT8002               LIT KOB Chemopetrol Litvín   42:05   7:54 
    5 Špak, Zdeněk               VLI8001               VLI VSK Slavia TU Liberec    42:49   8:38 
    6 Ludvík, Petr               STB5701               STB TJ Stadion Nový Bor      43:18   9:07 
    7 Hlaváč, David              JIL7501               JIL OK Jilemnice             44:28  10:17 
    8 Nerad, Jaroslav            LIT9001               LIT KOB Chemopetrol Litvín   45:11  11:00 
    9 Pavlík, Libor              LIT7605               LIT KOB Chemopetrol Litvín   47:17  13:06 
   10 Kučerka, David             LIT8202               LIT KOB Chemopetrol Litvín   49:22  15:11 
   11 Pavlík, Bronislav          LIT8201               LIT KOB Chemopetrol Litvín   51:00  16:49 
   12 Šňupárek, Ondřej           DKP6900               DKP Oddíl OB Kotlářka        54:00  19:49 
   13 Stránský, Michal           BOR8900               BOR OK Jiskra Nový Bor       59:27  25:16 
   14 Rulc, Zdeněk               LJN7201               LJN OOB TJ LIAZ Jablonec n   77:41  43:30 
   15 Izák, Pavel                PVP7102               PVP VSK Přírodověda          92:46  58:35 

      Koč, Zdeněk                MKP4700               MKP SK Meteor Kačerov Prah    disk        



H21L  (83)                

    1 Kubát, Pavel               PHK9101               PHK OK99 Hradec Králové      31:45   0:00 
    2 Šmehlík, Eduard            SHK8702               SHK TJ Slavia Hradec Králo   33:32   1:47 
    3 Hradec, Pavel              CHA8801               CHA OK Chrastava             33:53   2:08 
    4 Kolařík, Tomáš             BOR7809               BOR OK Jiskra Nový Bor       33:54   2:09 
    5 Horáček, Michal            VLI7700               VLI VSK Slavia TU Liberec    34:27   2:42 
    6 Henych, Martin             SJC8601               SJC Sportcentrum Jičín       35:00   3:15 
    7 Janata, Martin             DKP8306               DKP Oddíl OB Kotlářka        35:04   3:19 
    8 Fodor, Petr                TUR8103               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   35:17   3:32 
    9 Oma, Jakub                 TUR8002               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   36:28   4:43 
   10 Poklop, Martin             SSU8802               SSU SK Severka Šumperk       36:41   4:56 
   11 Košárek, Pavel             AOP7102               AOP Přátelé orientačního b   36:43   4:58 
   12 Pospíšil, Vít              SCP6800               SCP OK Sparta Praha          36:44   4:59 
   13 Tihon, Michal              PHK7905               PHK OK99 Hradec Králové      37:58   6:13 
   14 Gomzyk, Andriy             TUR8001               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   38:15   6:30 
   15 Baier, Martin              TUR7603               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   39:03   7:18 
   16 Kovář, Miroslav            SCP8103               SCP OK Sparta Praha          39:19   7:34 
   17 Nývlt, Martin              SNA8206               SNA TJ Start Náchod          40:09   8:24 
   18 Malý, Aleš                 JIL8702               JIL OK Jilemnice             40:18   8:33 
   19 Zakouřil, Tomáš            VSP7500               VSP USK Praha                40:26   8:41 
   20 Klouček, Tomáš             STH9002               STH SK Studenec              40:37   8:52 
   21 Beneš, Jan                 SJC8703               SJC Sportcentrum Jičín       40:47   9:02 
   22 Chmelař, Lukáš             SHK9102               SHK TJ Slavia Hradec Králo   40:59   9:14 
   23 Kondrát, Martin            PGP6501               PGP SK Praga                 41:00   9:15 
   24 Krejčík, Jiří              TZL8301               TZL SKOB Zlín                41:01   9:16 
   25 Paclík, Roman              SHK7801               SHK TJ Slavia Hradec Králo   41:12   9:27 
   26 Novák, Daniel              BOR8702               BOR OK Jiskra Nový Bor       41:40   9:55 
   27 Landovský, Tomáš           PGP9103               PGP SK Praga                 41:56  10:11 
   28 Janeček, Oldřich           MFP8200               MFP VŠSK MFF UK Praha        41:58  10:13 
   29 Gajda, Jan                 VSP6801               VSP USK Praha                42:29  10:44 
   30 Svihovsky, Jaromir         SJC8005               SJC Sportcentrum Jičín       43:21  11:36 
   31 Mašata, Roman              PHK7107               PHK OK99 Hradec Králové      43:23  11:38 
   32 Kadavý, Petr               CHA7800               CHA OK Chrastava             43:28  11:43 
   33 Pachner, Pavel             VLI7503               VLI VSK Slavia TU Liberec    43:30  11:45 
   34 Skyva, Jan                 PGP8501               PGP SK Praga                 43:53  12:08 
   35 Albl, Miloslav             PVP7605               PVP VSK Přírodověda          44:21  12:36 
   36 Vajc, Jan                  CHA8605               CHA OK Chrastava             44:26  12:41 
   37 Khel, Richard              SCP7500               SCP OK Sparta Praha          44:42  12:57 
   38 Charvát, Jiří              STH9204               STH SK Studenec              45:00  13:15 
   39 Kučera, Michal             STH9201               STH SK Studenec              45:04  13:19 
   40 Kučera, Štěpán             STH9401               STH SK Studenec              45:13  13:28 
   41 Hájek, Adam                KAM9202               ZBM SK Žabovřesky Brno       45:38  13:53 
   42 Neumann, Josef             USV                   USV USV TU Dresden           45:39  13:54 
   43 Laciga, Radek              PGP8202               PGP SK Praga                 46:37  14:52 
   44 Vik, Martin                STH9206               STH SK Studenec              46:45  15:00 
   45 Přinda, Oldřich            VLI5101               VLI VSK Slavia TU Liberec    47:06  15:21 
   46 Němeček, Jan               VSP6201               VSP USK Praha                47:12  15:27 
   47 Coufal, Radek              SSU9042               SSU SK Severka Šumperk       47:17  15:32 
   48 Polák, Jaroslav            CHA7500               CHA OK Chrastava             47:20  15:35 
   49 Nemšovský, Petr            PGP7602               PGP SK Praga                 47:57  16:12 
   50 Kolek, Petr                DOB7501               DOB KOB Dobruška             48:08  16:23 
   51 Pavlů, Ondřej              PGP8904               PGP SK Praga                 48:47  17:02 
   52 Jelínek, Petr              ZBM7801               ZBM SK Žabovřesky Brno       49:14  17:29 
   53 Ludvík, Vojtěch            STB9301               STB TJ Stadion Nový Bor      49:40  17:55 
   54 Martan, Jiří               VLI7300               VLI VSK Slavia TU Liberec    50:07  18:22 
   55 Kurfürst, Pavel            FSP7400               FSP VŠTJ Stavební fakulta    51:08  19:23 
   56 Sysel, Ondřej              PGP8302               PGP SK Praga                 51:16  19:31 
   57 Hladík, František          STH9203               STH SK Studenec              51:40  19:55 
   58 Koucký, Roman              EKP6301               EKP VŠTJ Ekonom Praha        51:45  20:00 
   59 Eiselt, Jan                LTP8801               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   51:47  20:02 
   60 Franců, Adam               TUR9004               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   52:02  20:17 
   61 Nývlt, Petr                SNA8004               SNA TJ Start Náchod          52:16  20:31 
   62 Kalina, Miroslav           EKP8211               EKP VŠTJ Ekonom Praha        55:09  23:24 
   63 Cerman, Lukáš              VSP8101               VSP USK Praha                55:47  24:02 
   64 Novák, Tom                 DOK5500               DOK OK Doksy                 56:39  24:54 
   65 Pávek, Petr                BOR9008               BOR OK Jiskra Nový Bor       58:00  26:15 
   66 Preiniger, Luděk           DOB8001               DOB KOB Dobruška             58:40  26:55 
   67 Poloprutský, Tomáš         VLI6205               VLI VSK Slavia TU Liberec    59:01  27:16 
   68 Vejstrk, Daniel            CHA9105               CHA OK Chrastava             60:33  28:48 
   69 Klouček, Martin            STH9301               STH SK Studenec              61:12  29:27 
   70 Kučera, Tomáš              STH9402               STH SK Studenec              62:59  31:14 
   71 Lukavec, Petr              SMR7800               SMR SK SNS Smržovka          63:31  31:46 
   72 Karmazín, Petr             VLI4901               VLI VSK Slavia TU Liberec    64:14  32:29 
   73 Borovička, Milan           FSP6104               FSP VŠTJ Stavební fakulta    66:43  34:58 
   74 Vokál, Vojtěch             CHA7900               CHA OK Chrastava             71:14  39:29 
   75 Kohl, Jiří                 KPY6201               KPY SKOB TJ Sokol Kralupy    79:46  48:01 

      Lepšík, Petr               BOR8202               BOR OK Jiskra Nový Bor        disk        
      Schröter, Pavel            HAR7203               UOL SK UP Olomouc             disk        
      Blahuta, Marek             MFP7301               MFP VŠSK MFF UK Praha         disk        
      Kobr, Tomáš                TJN8901               TJN OOB TJ Tatran Jablonec    disk        
      Váňa, Martin               TUR8401               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T    disk        
      Holas, Ondřej              TUR8501               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T    disk        
      Henych, Petr               VLI6001               VLI VSK Slavia TU Liberec     disk        
      Škoda, Jakub               VLI8800               VLI VSK Slavia TU Liberec     disk        



H35  (10)                 

    1 Zakouřil, Václav           VSP7401               VSP USK Praha                37:27   0:00 
    2 Gálus, Igor                LDC7302               LDC KOB Děčín                37:36   0:09 
    3 Kvapil, Petr               TUV7402               TUV SOK TJ Turnov            40:31   3:04 
    4 Novotný, Dušan             TJN7002               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   41:28   4:01 
    5 Šašek, Luděk               SOB6901               SOB Sdruž. organizátorů ba   46:51   9:24 
    6 Žitný, Tomáš               SMB6401               SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bol   47:49  10:22 
    7 Koštejn, Pavel             DOK7100               DOK OK Doksy                 69:58  32:31 

      Procházka, Antonín         DCE5500               DCE KOB Dobřichovice          disk        
      Pecka, Jan                 EKP6800               EKP VŠTJ Ekonom Praha         disk        
      Škorpil, Martin            VSP5700               VSP USK Praha                 disk        



H40  (18)                 

    1 Rydl, Jiří                 TJN7000               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   31:14   0:00 
    2 Killar, Marek              LTU6801               LTU OOB TJ Lokomotiva Trut   33:19   2:05 
    3 Schindler, Jiří            TJN6301               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   34:16   3:02 
    4 Žejdlík, Michal            LTP7001               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   36:12   4:58 
    5 Macháček, Aleš             FYD6400               FYD Jizerský klub OB Frýdl   36:13   4:59 
    6 Kos, Michal                SRK6802               SRK SOOB Spartak Rychnov n   37:54   6:40 
    7 Pustai, Josef              TJN6300               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   40:43   9:29 
    8 Kubec, Pavel               STB6601               STB TJ Stadion Nový Bor      42:32  11:18 
    9 Picek, Jan                 TJN6500               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   43:03  11:49 
   10 Průšek, Petr               BOR7003               BOR OK Jiskra Nový Bor       44:09  12:55 
   11 Kalousek, Jiří             DKP6901               DKP Oddíl OB Kotlářka        46:47  15:33 
   12 Fürst, Aleš                LLI6801               LLI TJ Loko Liberec          46:50  15:36 
   13 Eichler, Petr              KAS6900               KAS KOB Kamenický Šenov      47:05  15:51 
   14 Žucha, Jiří                TJN6603               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   47:44  16:30 
   15 Pavel, Petr                LTP6806               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   48:16  17:02 
   16 Bruner, Luboš              LTP6501               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   50:03  18:49 
   17 Švancar, Martin            CHA7000               CHA OK Chrastava             57:29  26:15 

      Stárek, Filip              TUR6602               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T    disk        



H45  (11)                 

    1 Pavlovec, Petr             BOR6303               BOR OK Jiskra Nový Bor       40:55   0:00 
    2 Petr, Josef                VLI6300               VLI VSK Slavia TU Liberec    41:26   0:31 
    3 Jaroš, Vladimír            DCE5400               DCE KOB Dobřichovice         43:16   2:21 
    4 Hanuš, Pavel               LTU6501               LTU OOB TJ Lokomotiva Trut   43:52   2:57 
    5 Hoidekr, Pavel             LLI5901               LLI TJ Loko Liberec          45:20   4:25 
    6 Pavlů, Jaroslav            DCE6100               DCE KOB Dobřichovice         47:18   6:23 
    7 Šubrt, Pavel               SMB6301               SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bol   47:58   7:03 
    8 Doškář, Boris              BOR6400               BOR OK Jiskra Nový Bor       51:55  11:00 
    9 Sobek, Pavel               LLI6302               LLI TJ Loko Liberec          54:17  13:22 

      Hovorka, Jan               DCE6300               DCE KOB Dobřichovice          disk        
      Malý, Evžen                JIL6102               JIL OK Jilemnice              disk        



H50  (10)                 

    1 Hudský, Vlastimil          TUR5100               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   28:30   0:00 
    2 Průcha, Miloslav           BOR5800               BOR OK Jiskra Nový Bor       28:47   0:17 
    3 Holas, Vladimír            TUR5601               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   31:48   3:18 
    4 Eiselt, Miloš              LTP5802               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   34:50   6:20 
    5 Drobník, Ivan              VLI5601               VLI VSK Slavia TU Liberec    36:45   8:15 
    6 Berka, Miroslav            TJN5902               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   41:37  13:07 
    7 Janata, Petr               TJN5603               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   45:08  16:38 
    8 Košek, Ladislav            LLI5903               LLI TJ Loko Liberec          70:59  42:29 
    9 Hulha, Karel               LTP6001               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   78:59  50:29 

      Konopáč, Jiří              TUR5803               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T    disk        



H55  (13)                 

    1 Kaška, Rudolf              CHA5500               CHA OK Chrastava             31:54   0:00 
    2 Rejmonut, Milan            LTU4801               LTU OOB TJ Lokomotiva Trut   33:05   1:11 
    3 Jakubec, Jindřich          TUR4801               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   33:14   1:20 
    4 Hrobař, Rudolf             SRK4702               SRK SOOB Spartak Rychnov n   33:16   1:22 
    5 Pospíšil, Jiří             TUV4701               TUV SOK TJ Turnov            35:37   3:43 
    6 Šikola, Alexej             LJN5301               LJN OOB TJ LIAZ Jablonec n   35:56   4:02 
    7 Barták, Jiří               CHA5100               CHA OK Chrastava             38:46   6:52 
    8 Kadavý, Zdeněk             CHA4901               CHA OK Chrastava             39:01   7:07 
    9 Bárta, Miroslav            JEN5201               JEN OB Jenišovice            41:00   9:06 
   10 Ševčík, Milan              CHA5003               CHA OK Chrastava             51:52  19:58 
   11 Juřina, Robert             FYD4900               FYD Jizerský klub OB Frýdl   53:25  21:31 
   12 Jedlička, Miroslav         JEN5301               JEN OB Jenišovice            56:47  24:53 
   13 Bednařík, Libor            VLI5200               VLI VSK Slavia TU Liberec    62:37  30:43 



H60  (9)                  

    1 Hlaváč, Jaroslav           SMB4801               SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bol   30:00   0:00 
    2 Lukavec, Miloslav          TJN4901               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   32:48   2:48 
    3 Havlík, Jaroslav           SJC                   SJC Sportcentrum Jičín       34:35   4:35 
    4 Smetana, Radim             CHA4700               CHA OK Chrastava             36:12   6:12 
    5 Richtr, Jiří               JEN5001               JEN OB Jenišovice            41:39  11:39 
    6 Mikule, Václav             TUR4702               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   41:41  11:41 
    7 Nejezchleba, Jiří          KAS4600               KAS KOB Kamenický Šenov      44:31  14:31 
    8 Lukáš, Zdeněk              LLI4502               LLI TJ Loko Liberec          47:11  17:11 
    9 Matoušek, Luboš            LJN4700               LJN OOB TJ LIAZ Jablonec n   76:17  46:17 



H65  (3)                  

    1 Hlavatý, Karel             SJP4200               SJP Slavoj Praha             52:29   0:00 

      Zakouřil, Václav           TUV4301               TUV SOK TJ Turnov             disk        
      Rezerva, jguj                                    DOK OK Doksy                  disk        



H70  (6)                  

    1 Semorád, Miloš             SCP3300               SCP OK Sparta Praha          41:27   0:00 
    2 Beránek, Miroslav          BOR3900               BOR OK Jiskra Nový Bor       43:31   2:04 
    3 Langr, Jan                 BOR3601               BOR OK Jiskra Nový Bor       46:13   4:46 
    4 Štrojsa, Josef             KAS4000               KAS KOB Kamenický Šenov      47:23   5:56 
    5 Haufe, Horst               ZIT3401               ZIT HSG Turbine Zittau       47:33   6:06 
    6 Picek, Jan                 TJN4000               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   50:29   9:02 



HDR  (32)                 

    1 Hewitt, Kryštof            NEREG                 NER Neregistrovaní           24:02   0:00 
    2 Hájek, Kryštof             NER                   NER Neregistrovaní           25:49   1:47 
    3 Vávra, Pavel               BOR                   BOR OK Jiskra Nový Bor       26:56   2:54 
    4 Šafránková, Adéla          BOR0400               BOR OK Jiskra Nový Bor       28:31   4:29 
    5 Zabořil, Ondra             JEN0401               JEN OB Jenišovice            29:53   5:51 
    6 Burgr, Honza               LLI0202               LLI TJ Loko Liberec          33:11   9:09 
    7 Kužel, Jiří                NER                   NER Neregistrovaní           33:13   9:11 
    8 Nemšovský, Filip           PGP                   PGP SK Praga                 33:56   9:54 
    9 Hájková, Tereza            NER                   NER Neregistrovaní           34:08  10:06 
   10 Clark, Oskar               LTP0401               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   34:20  10:18 
   11 Nováková, Maruška          TJN0351               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   34:21  10:19 
   12 Nocarová, Ivana            NER                   NER Neregistrovaní           34:22  10:20 
   13 Vydrová, Zuzana            PEN0250               PEN OK RECO Sport            35:36  11:34 
   14 Merglová, Klára            STB                   STB TJ Stadion Nový Bor      35:40  11:38 
   15 Riby, Thomas               LTP0202               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   36:25  12:23 
   16 Dejnožka, Vojtěch          TJN0300               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   36:27  12:25 
   17 Rokos, Michal              TJN0107               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   36:37  12:35 
   18 Pavlík, Matěj              LIT0401               LIT KOB Chemopetrol Litvín   37:15  13:13 
   19 Šašek, Adam                SOB0000               SOB Sdruž. organizátorů ba   38:35  14:33 
   20 Bugrová, Zuzka             LLI                   LLI TJ Loko Liberec          38:43  14:41 
   21 Lošťáková, Sára            LTP0650               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   41:03  17:01 
   22 Zakouřil, Matyáš           VSP0400               VSP USK Praha                42:02  18:00 
   23 Adamec, Martin             TJN0106               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   42:06  18:04 
   24 Tkáč, Matěj                TJN0400               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   45:40  21:38 
   25 Richrová, Julie            JIL                   JIL OK Jilemnice             50:41  26:39 
   26 Alblová, Zuzana            PVP0650               PVP VSK Přírodověda          52:20  28:18 
   27 Honsová, Andrea            NEREG                 NER Neregistrovaní           54:53  30:51 
   28 Žejdlíková, Eliška         LTP0350               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   55:50  31:48 
   29 Heřmánek, Petr             NER                   NER Neregistrovaní           60:07  36:05 
   30 Nocarová, Zuzana           NER                   NER Neregistrovaní           62:07  38:05 
   31 Kadečka, David             JEN                   JEN OB Jenišovice            86:40  62:38 

      Kuželová, Adéla            NER                   NER Neregistrovaní            disk        



P2  (18)                  

    1 Ullrich, Petr              BOR6300               BOR OK Jiskra Nový Bor       23:18   0:00 
    2 Ježková, Jana              TUV                   TUV SOK TJ Turnov            24:07   0:49 
    3 Ježek, Josef               TUV                   TUV SOK TJ Turnov            27:04   3:46 
    4 Rejholec, Michal           BOR7412               BOR OK Jiskra Nový Bor       27:27   4:09 
    5 Jeřábková                  BOR0098               BOR OK Jiskra Nový Bor       28:56   5:38 
    6 Kusina, Michal             NEREG                 NER Neregistrovaní           30:02   6:44 
    7 Šikolová, Tereza           LJN9899               LJN OOB TJ LIAZ Jablonec n   34:09  10:51 
    8 Kameníková, Kateřina       BOR7758               BOR OK Jiskra Nový Bor       34:34  11:16 
    9 Procházka, Daniel          LLI9601               LLI TJ Loko Liberec          34:48  11:30 
   10 Spejchal, Petr             BOR7512               BOR OK Jiskra Nový Bor       34:49  11:31 
   11 Hindráková, Martina        LTU6400               LTU OOB TJ Lokomotiva Trut   34:53  11:35 
   12 Šikolová, Zuzana           LJN9898               LJN OOB TJ LIAZ Jablonec n   35:16  11:58 
   13 Labská, Bohuslava          LLI6951               LLI TJ Loko Liberec          41:18  18:00 
   14 Valušiaková, Mirka         JIL                   JIL OK Jilemnice             43:58  20:40 
   15 Matějčík, Jan              NER                   NER Neregistrovaní           47:11  23:53 
   16 Ullrichová, Květa          BOR                   BOR OK Jiskra Nový Bor       47:21  24:03 
   17 Jeřábek                    BOR0099               BOR OK Jiskra Nový Bor       52:56  29:38 
   18 Sobková, Šárka             NEREG                 NER Neregistrovaní           59:50  36:32 



P4  (21)                  

    1 Sysel, Ctibor              PGP8700               PGP Sportovní Klub Praga     34:40   0:00 
    2 Beránek, Petr              BOR6701               BOR OK Jiskra Nový Bor       42:38   7:58 
    3 Vodička, Jan               NEREG                 NER Neregistrovaní           47:27  12:47 
    4 Šritr, Martin              TUV                   TUV SOK TJ Turnov            50:14  15:34 
    5 Sýkora, Ivan               NER                   NER Neregistrovaní           52:54  18:14 
    6 Matějovský, Jirka          NER                   NER Neregistrovaní           53:05  18:25 
    7 Urbamír, Robert            VLI                   VLI VSK Slavia TU Liberec    53:21  18:41 
    8 Lejsková, Pavlína          NER                   NER Neregistrovaní           61:15  26:35 
    9 Krejčová, Hana             NER                   NER Neregistrovaní           67:29  32:49 
   10 Kadečka, Jakub             JEN7901               JEN OB Jenišovice            70:45  36:05 
   11 Třešňáková, Pavla          JEN8451               JEN OB Jenišovice            71:05  36:25 
   12 Heřmánek, Michal           TUR7702               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   82:12  47:32 
   13 Melichar, Jaromír          LLI6301               LLI TJ Loko Liberec          82:29  47:49 
   14 Němeček, Pavel             TUR                   TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   89:14  54:34 
   15 Laciga, Zdeněk             USP5200               VSP USK Praha               107:04  72:24 
   16 Šarkovská, Helena          TJN                   TJN OOB TJ Tatran Jablonec  107:10  72:30 
   17 Müllerová, Jarmila         TJN                   TJN OOB TJ Tatran Jablonec  107:11  72:31 
   18 Zakouřilová, Markéta       JEN7459               JEN OB Jenišovice           131:06  96:26 
   19 Karoch, Petr               NER                   NER Neregistrovaní          134:18  99:38 

      Čížková, Barbora           SJC8802               SJC Sportcentrum Jičín        disk        
      Koutský, Pavel             JEN                   JEN OB Jenišovice             disk