Frýdštejn 3.10.2010 - sprintpo 27.9.2010 23:10
Klubová startovní listinavytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2007

    Start   StČí Jméno                        RN I průk. Kategorie     Cel 


1   AOP POBO - přátelé OB CZE 

    48:00        Košárek Pavel                     52296 H21            87 



2   BOR OK Jiskra Nový Bo CZE 

     6:00        Beránek Miroslav                   4131 H70             6 
    13:00        Doležal Miloš                      8523 H40            19 
    68:00        Doškář Boris                       8490 H45            14 
    45:00        Hanzlová Veronika                  8469 D21            56 
    76:00        Hlavatý Jan                        4371 H12            22 
     3:00        Hradecká Lucie                     7764 D18            10 
     3:00        Janoušková Lucie                   4356 D12            22 
    40:00        Janás Jiří                         8478 H21            87 
    17:00        Jedličková Zdena                   8467 D45            12 
    25:00        Jeřábek                               2 P2             34 
    21:00        Jeřábková                             1 P2             34 
     9:00        Jeřábková Ema                      4387 D12            22 
    28:00        Jeřábková Nina                     4366 D10            22 
    58:00        Kameník David                      4388 H10            15 
    40:00        Kameníková Andrea                  6885 D14            13 
    17:00        Kameníková Kateřina                8441 P2             34 
    57:00        Klusáček Radim                     8516 H21            87 
     8:00        Klusáčková Radka                   8515 D55             9 
    21:00        Kohoutová Barbora                  4362 D12            22 
    77:00        Kolařík Tomáš                   1302816 H21            87 
    58:00        Kosina Matouš                      4361 H12            22 
    14:00        Krafková Ita                       8532 D21            56 
    11:00        Křtěnská Leontina                  8549 D55             9 
     0:00        Langr Jan                          8541 H70             6 
    27:00        Langrová Marie                     8542 D65             5 
    61:00        Lepšík Petr                        8508 H21            87 
    50:00        Mareš Vít                          4370 H10            15 
    61:00        Müller Ota                         8449 H45            14 
    29:00        Novotná Veronika                   8500 P2             34 
    65:00        Novák Daniel                       7767 H21            87 
    35:00        Nováková Lucie                     4368 D12            22 
    70:00        Pavlovec Dan                       4372 H12            22 
    20:00        Pavlovec Jan                     887936 H21            87 
    65:00        Pavlovec Petr                    219203 H45            14 
    50:00        Průcha Miloslav                 1958242 H50            12 
    41:00        Průcha Pavel                    1993526 H18             5 
    43:00        Průcha Petr                        4357 H14            18 
    10:00        Průšek Petr                        8486 H40            19 
    48:00        Pávek Petr                         8466 H20             5 
    13:00        Pávková Jana                       8445 D45            12 
     0:00        Rejholcová Andrea                  8514 D40            10 
     3:00        Rejholec Michal                    8518 P2             34 
    35:00        Spejchal Petr                      8472 P2             34 
    15:00        Staňová Karolína                   4376 D12            22 
    44:00        Stránský Michal                   52901 H21            87 
    64:00        Ullrich Jakub                      4359 H12            22 
     5:00        Vlažná Lucie                      52675 D21            56 
    20:00        Šípová Soňa                      232182 D45            12 
    27:00        Řezáčová Veronika                  4365 D12            22 



3   CHA OK Chrastava      CZE 

    19:00        Brozová Zuzana                     4664 D21            56 
    22:00        Gorčicová Barbora                  4126 D21            56 
    31:00        Hlubuček Tomáš                        4 H14            18 
    54:00        Hradec Pavel                     995821 H21            87 
    28:00        Ježek Lukáš                       51534 H21            87 
    36:00        Kadavý Petr                        8188 H21            87 
    33:00        Kaška Rudolf                       8167 H55            12 
    19:00        Kašková Eva                        8152 D60             5 
    46:00        Kašková Kateřina                 887906 D21            56 
    33:00        Nejman Stanislav                 330671 H16             8 
    42:00        Pachnerová Dominika                5177 D21            56 
    74:00        Polák Jaroslav                     8186 H21            87 
    26:00        Prchalová Ivana                  416287 D21            56 
    25:00        Vajc Jan                           8247 H21            87 
     3:00        Vajcová Hana                       8566 D40            10 
    43:00        Vejstrk Daniel                     8177 H21            87 
    11:00        Vejstrková Zuzana                  4662 D21            56 
     3:00        Vokál Vojtěch                      5180 H21            87 
    21:00        Vokálová Pavla                     8158 D60             5 
     1:00        Šaffková Zuzana                    8162 D50             6 
     7:00        Švancar Martin                     8178 H40            19 



4   DCE KOB Dobřichovice  CZE 

    69:00        Jaroš Vladimír                    51973 H45            14 
    17:00        Jarošová Klára                   416316 D21            56 
    18:00        Mrázová Pavla                      7868 D45            12 
    62:00        Pavlů Jaroslav                   232041 H45            14 
    60:00        Procházka Antonín                 51965 H35            11 
    12:00        Procházková Miluše                51966 D45            12 
     3:00        Svobodová Jitka                   53598 D21            56 



5   DKP Oddíl OB Kotlářka CZE 

    14:00        Janata Martin                    888608 H21            87 
    28:00        Janatová Lucie                     9785 D21            56 
    41:00        Jiřištová Zuzana                   9054 D21            56 
    11:00        Kalousek Jiří                    443079 H40            19 
    12:00        Kalousková Marie                 443091 D10            22 
    79:00        Šňupárek Ondřej                  232878 H21            87 
    34:00        Šňupárek Václav                  886607 H21            87 
    30:00        Šňupárková Anna                  515071 D14            13 



6   DOB KOB Dobruška      CZE 

     9:00        Janda Martin                     920696 H21            87 
    45:00        Kolek Petr                       887908 H21            87 
     4:00        Peterová Alena                     7247 D21            56 
     4:00        Peterová Jana                    897364 D10            22 
    33:00        Peterová Věra                      7248 D21            56 
    50:00        Štěpánová Dita                     7226 D21            56 



7   DOK OK Doksy          CZE 

    80:00        Koštejn Vít                        7758 H12            22 
    30:00        Novák Tom                          7755 H21            87 



8   EKP VŠTJ Ekonom Praha CZE 

    78:00        Kalina Miroslav                  515458 H21            87 
    39:00        Kalinová Markéta                 515409 D21            56 
     6:00        Koucká Barbora                   887929 D10            22 
     2:00        Koucká Ivana                     361943 D40            10 
    35:00        Koucký Martin                     53179 H14            18 
    53:00        Koucký Roman                     515195 H21            87 
    56:00        Pecka Jan                        515152 H35            11 
    15:00        Pecková Ivana                     51601 D45            12 



9   FSP VŠTJ Stavební fak CZE 

    63:00        Borovička Milan                  515097 H21            87 
    24:00        Kurfürst Pavel                   207827 H21            87 



10  FYD Jizerský klub OB  CZE 

    39:00        Juřina Robert                      8332 H55            12 
    14:00        Macháček Aleš                      8333 H40            19 
     0:00        Macháčková Barbora                49994 D10            22 
     7:00        Macháčková Eliška                 49995 D12            22 
    21:00        Macháčková Michaela                8328 D35            12 
     7:00        Würzová Anna                     515182 D16            11 
    19:00        Würzová Karolína                      3 D12            22 
     5:00        Würzová Kateřina                 515004 D40            10 



11  HAR OK Harcov         CZE 

    66:00        Schröter Pavel                   301545 H21            87 



12  JEN OB Jenišovice     CZE 

    37:00        Bárta Miroslav                     7778 H55            12 
     0:00        Havlová Jaroslava                  4631 D50             6 
    45:00        Hájek Jan                        411526 H14            18 
    16:00        Hájková Anna                       7782 D10            22 
    40:00        Jedlička Miroslav                336709 H55            12 
    39:00        Kadečka Adam                     411527 H14            18 
    33:00        Kočvara Oldřich                    7786 H14            18 
    21:00        Richtr Jiří                        7777 H60             9 
    12:00        Richtrová Jaroslava                7776 D55             9 
    27:00        Tichánek Tomáš                    51544 H14            18 
    23:00        Tichánková Dana                    7788 D35            12 
    62:00        Valkoun Jaroslav                 411599 H10            15 
    11:00        Valkounová Markéta               411613 D12            22 
    25:00        Zabořilová Romana                  7775 D35            12 
    69:00        Zakouřilová Markéta                7789 P4             13 



13  JIL OK Jilemnice      CZE 

    24:00        Gallová Veronika                 426379 D10            22 
    86:00        Hajný Vojtěch                    426380 H12            22 
    29:00        Hlaváč David                       9734 H21            87 
    72:00        Hrouda Matěj                     425529 H12            22 
    48:00        Kavanová Barbora                   9052 D21            56 
    29:00        Kynčlová Martina                   9088 D21            56 
     8:00        Malá Věra                          9077 D21            56 
    71:00        Malý Aleš                       1155115 H21            87 
    67:00        Malý Evžen                         9070 H45            14 
    92:00        Mečíř Hynek                      438618 H12            22 
    66:00        Mečíř Marek                      438616 H10            15 
    20:00        Richtrová Kateřina               410741 D10            22 
    78:00        Valušiak Marek                   425532 H12            22 
    34:00        Votočková Eliška                  49345 D14            13 
    22:00        Votočková Jaroslava                9076 D35            12 



14  KAM SK Kamenice       CZE 

    38:00        Hájek Adam                      2019240 H21            87 



15  KAS KOB Kamenický Šen CZE 

    22:00        Nejezchleba Jiří                   8235 H60             9 
    28:00        Nejezchlebová Věra                51384 D65             5 
     2:00        Štrojsa Josef                      8230 H70             6 
    26:00        Štrojsová Jaroslava                8228 D65             5 



16  KPY SKOB TJ Sokol Kra CZE 

    64:00        Kohl Jiří                        301391 H45            14 
    13:00        Kohlová Zuzana                   301347 D21            56 



17  LDC KOB Děčín         CZE 

    49:00        Burda Matěj                      435212 H14            18 
     7:00        Burdová Adéla                    434894 D21            56 
     4:00        Burdová Simona                   440493 D40            10 
    24:00        Dubnová Kateřina                 416134 D21            56 
    58:00        Gálus Igor                       336784 H35            11 



18  LIT KOB Chemopetrol L CZE 

    67:00        Kučerka David                      8105 H21            87 
     5:00        Kučerka Jan                        8118 H21            87 
    47:00        Nerad Jaroslav                     8108 H21            87 
     3:00        Neradová Alena                     8110 D50             6 
    27:00        Neradová Alena                     8114 D21            56 
    38:00        Neradová Eva                       8115 D21            56 
    59:00        Pavlík Bronislav                   8119 H21            87 
    51:00        Pavlík Libor                       8124 H21            87 
    35:00        Pavlíková Jitka                    8113 D21            56 
    24:00        Pavlíková Klára                    8111 D35            12 



19  LJN OOB TJ LIAZ Jablo CZE 

    13:00        Langer Lukáš                       7744 P2             34 
    70:00        Matoušek Jan                       7746 H21            87 
    24:00        Matoušek Luboš                     7741 H60             9 
    14:00        Matoušková Marie                   7742 D55             9 
    38:00        Šikola Alexej                         5 H55            12 



20  LLI TJ Loko Liberec   CZE 

    28:00        Balcarová Barbora                434595 D14            13 
     4:00        Fürst Aleš                       436961 H40            19 
    51:00        Fürst Matouš                     436960 H14            18 
    13:00        Hoidekrová Lucie                 410734 D16            11 
     9:00        Korejčíková Dáďa                   8546 D55             9 
    20:00        Kubíková Helena                    8242 D60             5 
     9:00        Labská Bohuslava                 428281 P2             34 
    25:00        Labská Karolína                  428206 D12            22 
    41:00        Labský Jan                       428203 H14            18 
    25:00        Lukáš Zdeněk                       8243 H60             9 
    71:00        Melichar Jaromír                   8503 P4             13 
    64:00        Melichar Peťa                     51203 H10            15 
    88:00        Melichar Vojta                    51207 H12            22 
    31:00        Procházla Daniel                      6 P2             34 
    70:00        Sobek Pavel                       51210 H45            14 
    31:00        Žihlová Anna                     428241 D12            22 



21  LTP OOB TJ Lokomotiva CZE 

    66:00        Bruner Luboš                     420430 H45            14 
    27:00        Clark Oskar                      420419 P2             34 
    16:00        Eiselt Jan                        52916 H21            87 
    52:00        Eiselt Miloš                      52917 H50            12 
    33:00        Gilich Kryštof                   232908 P2             34 
    47:00        Hulha Karel                       52927 H50            12 
    32:00        Hulha Lukáš                       52931 H16             8 
     3:00        Jurigová Pavlína                 420432 D16            11 
    44:00        Lošťáková Ivana                  420434 D21            56 
    84:00        Matějka Lukáš                     52924 H12            22 
     1:00        Matějková Zuzana                 897367 P2             34 
    55:00        Mička Jan                         51280 H35            11 
    15:00        Mrzenová Kristýna                     7 P2             34 
     8:00        Pavel Petr                       420408 H40            19 
     2:00        Riby Rose                        887611 D10            22 
     5:00        Riby Thomas                      897351 P2             34 
    23:00        Urbanczyk Petr                   897359 P2             34 
    37:00        Urbanczyková Jana                886252 P2             34 
    19:00        Šašek Jan                        342046 P2             34 
    37:00        Žaloudek Jan                     232918 H14            18 
    35:00        Žaloudek Matěj                   232917 H16             8 
     2:00        Žejdlík Michal                    51331 H40            19 
    11:00        Žejdlíková Eliška                420453 P2             34 
     5:00        Žejdlíková Karolína              232494 D12            22 



22  LTU OOB TJ Lokomotiva CZE 

    60:00        Hanuš Pavel                        9632 H45            14 
    19:00        Hanušová Jitka                     9609 D45            12 
     7:00        Hindráková Martina              2017662 P2             34 
     5:00        Killar Marek                     301646 H40            19 



23  MFP VŠSK MFF UK Praha CZE 

    80:00        Blahuta Marek                    897349 H21            87 
    56:00        Janeček Oldřich                  515015 H21            87 



24  MKP SK Meteor Kačerov CZE 

    11:00        Koč Zdeněk                        51706 H21            87 



25  OSN SK OS Nové Město  CZE 

    37:00        Wurzelová Hana                    52144 D21            56 



26  PEN OK RECO Sport     CZE 

     1:00        Vydrová Anna                       8180 D12            22 



27  PGP SK Praga          CZE 

     7:00        Kondrát Martin                    51840 H21            87 
    17:00        Laciga Radek                     515441 H21            87 
    72:00        Landovský Tomáš                  515081 H21            87 
    11:00        Pavlů Kateřina                   232017 D16            11 
    12:00        Pavlů Ondřej                     232039 H21            87 
     0:00        Ryšavá Vendula                    51718 D21            56 
    42:00        Skyva Jan                         53104 H21            87 
    43:00        Tichovská Martina                920677 D21            56 



28  PVP VSK Přírodověda   CZE 

     1:00        Albl Miloslav                    420455 H21            87 
    49:00        Alblová Lucie                    420448 D21            56 



29  SCP OK Sparta Praha   CZE 

    22:00        Kovář Miroslav                   888645 H21            87 
     9:00        Košárková Iva                     51568 D21            56 
    27:00        Pospíšil Vít                     995798 H21            87 



30  SHK TJ Slavia Hradec  CZE 

    25:00        Mechlová Lenka                   515425 D21            56 



31  SJC Sportcentrum Jičí CZE 

    35:00        Beneš Jan                        886513 H21            87 
    50:00        Henych Martin                    886514 H21            87 
    21:00        Procházková Zuzana                 9969 D21            56 
    18:00        Soukupová Lucie                   51180 D21            56 
    75:00        Svihovsky Jaromir                500263 H21            87 
    47:00        Ticháčková Magdalena               9940 D21            56 
    34:00        Švihovská Eva                      9988 D21            56 



32  SJP Slavoj Praha      CZE 

    18:00        Hlavatý Karel                     53507 H65             4 



33  SMB SKOB Sig-Mat Mlad CZE 

    23:00        Hlaváč Jaroslav                    7718 H60             9 
     2:00        Kvapilová Lenka                    7707 D21            56 
     1:00        Žitná Jana                        49973 D18            10 
    57:00        Žitný Tomáš                       49971 H35            11 



34  SMR SK SNS Smržovka   CZE 

    13:00        Hons Michal                        8268 H21            87 



35  SNA TJ Start Náchod   CZE 

    12:00        Hůlková Marie                      9605 D21            56 
    15:00        Nývlt Martin                       9622 H21            87 
    64:00        Nývlt Petr                         9623 H21            87 



36  STB TJ Stadion Nový B CZE 

     6:00        Abelová Ivana                     49988 D40            10 
    40:00        Bernášková Petra                  49987 D21            56 
    22:00        Dolejší Kateřina                 434808 D10            22 
     1:00        Kubec Pavel                       49985 H40            19 
    29:00        Kubecová Kateřina                303919 D12            22 
    23:00        Kučerková Romana                  49983 D21            56 
    74:00        Ludvík Matyáš                     52904 H12            22 
    46:00        Ludvík Petr                       49990 H50            12 
    42:00        Ludvík Vojtěch                   920668 H18             5 



37  STH SK Studenec       CZE 

    37:00        Charvát Jiří                      49362 H21            87 
    60:00        Hladík František                 405965 H21            87 
    49:00        Janata Jakub                     303904 H21            87 
    32:00        Jebavá Lucie                     331285 D21            56 
    31:00        Klouček Martin                    51112 H21            87 
    68:00        Klouček Tomáš                      9049 H21            87 
    39:00        Kučera Tomáš                     410774 H21            87 
    26:00        Kučera Štěpán                      9041 H21            87 
     1:00        Pacholíková Lucie                253373 D16            11 
     5:00        Tauchmanová Karolína             410772 D16            11 
    58:00        Vik Martin                       500838 H21            87 
    36:00        Viková Vendula                     8889 D21            56 



38  TJN OOB TJ Tatran Jab CZE 

    60:00        Heinl Ondřej                         10 H10            15 
    54:00        Horák Petr                         8262 H50            12 
     2:00        Hostaš Petr                      887159 H21            87 
     4:00        Hradecká Pavla                   426324 D18            10 
    48:00        Janata Petr                      232507 H50            12 
    32:00        Kobr Tomáš                       416837 H21            87 
     2:00        Krpatová Klára                   416846 D18            10 
    18:00        Lejsková Barbora                 361924 D10            22 
     0:00        Lejsková Pavlína                 301342 D18            10 
     9:00        Novotný Dušan                    232502 H40            19 
    66:00        Novotný Marek                    232325 H12            22 
    90:00        Novák Filip                          13 H12            22 
     6:00        Pařízková Anežka                2011824 D18            10 
    20:00        Pařízková Věra                     8254 D35            12 
     4:00        Picek Jan                        434577 H70             6 
     0:00        Picek Jan                        416839 H40            19 
    34:00        Picek Štěpán                     232509 H16             8 
    17:00        Picková Helena                   416843 D35            12 
    15:00        Pustai Josef                     232643 H40            19 
     1:00        Pustaiová Romana                 434578 D40            10 
    32:00        Pustaiová Zuzana                 331527 D14            13 
    12:00        Rydl Jiří                          7750 H40            19 
     6:00        Rydlová Magda                      7726 D21            56 
    54:00        Růta Matyáš                          11 H10            15 
    26:00        Rýdlová Adéla                        12 D10            22 
     3:00        Schindler Jiří                   416828 H40            19 
    48:00        Schindler Pavel                       8 H10            15 
    49:00        Večeřa Martin                    232508 H20             5 
    61:00        Vokurka Jan                      253145 H35            11 
     1:00        Vokurková Marta                  253111 D21            56 
    82:00        Zadražil Filip                     7719 H12            22 
    68:00        Zappe Nicholas                        9 H10            15 
    59:00        Zuzánek Zdeněk                  1302798 H35            11 
     6:00        Žucha Jiří                      2017687 H40            19 
    38:00        Žuchová Daniela                 2020749 D14            13 
     8:00        Žuchová Nikola                   232503 D18            10 



39  TUR OOB TJ Turnov / M CZE 

    73:00        Franců Adam                       51822 H21            87 
     4:00        Gomzyk Andriy                      5599 H21            87 
    16:00        Gomzyk Omová Michaela            515086 D21            56 
    23:00        Holas Ondřej                     515048 H21            87 
    49:00        Holas Vladimír                     8219 H50            12 
     2:00        Holasová Jaroslava                 8207 D50             6 
    30:00        Horáková Veronika                  7785 D21            56 
    53:00        Hudský Vlastimil                   8214 H50            12 
    36:00        Jakubec Jindřich                   8351 H55            12 
    36:00        Linková Alena                     51537 D14            13 
    18:00        Linková Iva                       51809 D35            12 
    14:00        Linková Lucie                        14 D10            22 
    55:00        Oma Jakub                        800320 H21            87 
    10:00        Váňa Martin                       53759 H21            87 
    53:00        Wolf Filip                       995840 H14            18 
    14:00        Švábková Šárka                     7724 D45            12 



40  TUV SOK TJ Turnov     CZE 

    62:00        Folprecht Eduard                   9056 H21            87 
    56:00        Hladík Jan                           16 H10            15 
    62:00        Kvapil Petr                        8322 H35            11 
    34:00        Pospíšil Jiří                      8323 H55            12 
    44:00        Smutná Kateřina                  411561 D14            13 
    47:00        Sokolář Ondřej                   411412 H14            18 
    23:00        Sokolářová Šárka                     19 D12            22 
    68:00        Thoř Tomáš                           18 H12            22 
    13:00        Thořová Markéta                      20 D12            22 
    16:00        Zakouřil Václav                    8324 H65             4 
    67:00        Šritr Martin                         15 P4             13 
    32:00        Šritrová Lenka                       17 D10            22 



41  TZL SKOB Zlín         CZE 

    33:00        Krejčík Jiří                       8931 H21            87 



42  VAM OOB Vamberk       CZE 

    10:00        Müllerová Věra                   515442 D21            56 



43  VLI VSK Slavia TU Lib CZE 

    35:00        Bednařík Libor                     8296 H55            12 
    13:00        Bednaříková Olga                   8309 D55             9 
    33:00        Doubková Petra                   426323 D12            22 
    51:00        Drobník Ivan                       9902 H50            12 
    26:00        Karmazín Petr                    361986 H60             9 
    10:00        Karmazínová Ivana                 51216 D55             9 
    52:00        Martan Jiří                        8129 H21            87 
     8:00        Pachner Pavel                      8298 H21            87 
    63:00        Petr Josef                         8287 H45            14 
    31:00        Petr Pavel                         8288 H16             8 
    16:00        Petrová Věra                      51218 D45            12 
    30:00        Podrábská Bětuška                207860 D10            22 
    19:00        Podrábská Marie                    8307 D35            12 
    10:00        Podrábská Maruška                  8306 D10            22 
    42:00        Poloprutská Klára                 49954 D14            13 
    17:00        Poloprutská Lucie                 49951 D12            22 
     9:00        Poloprutská Tereza                49952 D16            11 
    21:00        Přinda Lukáš                       8300 H21            87 
    32:00        Přinda Oldřich                  1302773 H55            12 
    18:00        Škoda Jakub                        8304 H21            87 



44  VRL OOS TJ Spartak Vr CZE 

    69:00        Hanč Petr                          8980 H21            87 



45  VSP USK Praha         CZE 

    62:00        Gajda Jan                         51730 H12            22 
    19:00        Gajda Jan                        515108 H21            87 
    52:00        Gajda Martin                         21 H10            15 
    31:00        Gajdová Kristina                  52283 D21            56 



46  PHK OK99 Hradec Králo     

     0:00        Kubát Pavel                      553441 H21            87 
    29:00        Mašata Matěj                      53163 H14            18 
    60:00        Mašata Metoděj                   207870 H12            22 
    76:00        Mašata Roman                     515050 H21            87 
     8:00        Mašatová Eliška                  425518 D10            22 



47  OKP SK OK 24 Praha        

    20:00        Folprechtová Kateřina            416221 D21            56 



48  NER Neregistrovaní        

    34:00        ms Honsová Andrea                  8269 D10            22 



49  USV USV TU Dresden        

    41:00        Neumann Josef                   1984123 H21            87 



50  SRK SOOB Spartak Rych     

    15:00        Hrobařová Lenka                    9482 D21            56 



51  SSU SK Severka Šumper     

     6:00        Coufal Radek                      52570 H21            87 
    46:00        Poklop Martin                     52450 H21            87