Frýdštejn 3.10.2010 - sprintne 3.10.2010 21:34
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

místo Jméno                      Text1              RN Klub                           Čas Ztráta 



D10  (19)                 

    1 Kosová Tereza              SRK0151               SRK SOOB Spartak Rychnov n   13:44   0:00 
    2 Peterová Jana              DOB0051               DOB KOB Dobruška             14:49   1:05 
    3 Lejsková Barbora           TJN0051               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   16:29   2:45 
    4 Kalousková Marie           DKP0151               DKP Oddíl OB Kotlářka        17:27   3:43 
    5 Rýdlová Magdalena          TJN                   TJN OOB TJ Tatran Jablonec   18:08   4:24 
    6 Hájková Anna               JEN0051               JEN OB Jenišovice            19:13   5:29 
    7 Mašatová Eliška            PHK0201               PHK OK99 Hradec Králové      20:46   7:02 
    8 Koucká Barbora             EKP0050               EKP VŠTJ Ekonom Praha        21:15   7:31 
    9 Macháčková Barbora         FYD0051               FYD Jizerský klub OB Frýdl   21:21   7:37 
   10 Rýdlová Adéla              TJN0151               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   21:40   7:56 
   11 Linková Lucie              TUR0251               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   22:14   8:30 
   12 Šritrová Lenka             TUV0252               TUV SOK TJ Turnov            23:13   9:29 
   13 Podrábská Maruška          VLI0251               VLI VSK Slavia TU Liberec    26:14  12:30 
   14 Riby Rose                  LTP0051               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   27:47  14:03 
   15 Gallová Veronika           JIL0052               JIL OK Jilemnice             30:40  16:56 
   16 Jeřábková Nina             BOR0151               BOR OK Jiskra Nový Bor       31:14  17:30 
   17 Koštejnová Adéla           DOK                   DOK OK Doksy                 34:19  20:35 
   18 Richtrová Kateřina         JIL0151               JIL OK Jilemnice             34:55  21:11 
   19 Lacigová Marie             USK                   VSP USK Praha                36:37  22:53 



D12  (21)                 

    1 Hudská Ludmila             TUR9851               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   12:00   0:00 
    2 Staňová Karolína           BOR9853               BOR OK Jiskra Nový Bor       13:24   1:24 
    3 Kohoutová Barbora          BOR9850               BOR OK Jiskra Nový Bor       13:37   1:37 
    4 Janoušková Lucie           BOR9954               BOR OK Jiskra Nový Bor       15:46   3:46 
    5 Macháčková Eliška          FYD9851               FYD Jizerský klub OB Frýdl   15:49   3:49 
    6 Schmidtová Tereza          TUR9854               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   15:50   3:50 
    7 Doubková Petra             VLI9853               VLI VSK Slavia TU Liberec    16:00   4:00 
    8 Thořová Markéta            TUV9952               TUV SOK TJ Turnov            16:10   4:10 
    9 Würzová Karolína           FYD9852               FYD Jizerský klub OB Frýdl   16:28   4:28 
   10 Jeřábková Ema              BOR9957               BOR OK Jiskra Nový Bor       18:51   6:51 
   11 Labská Karolína            LLI9952               LLI TJ Loko Liberec          20:31   8:31 
   12 Valkounová Markéta         JEN9851               JEN OB Jenišovice            20:51   8:51 
   13 Sokolářová Šárka           TUV9951               TUV SOK TJ Turnov            21:40   9:40 
   14 Vydrová Anna               PEN9850               PEN OK RECO Sport            21:54   9:54 
   15 Žihlová Anna               LLI9852               LLI TJ Loko Liberec          22:34  10:34 
   16 Žejdlíková Karolína        LTP9950               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   22:48  10:48 
   17 Nováková Lucie             BOR9854               BOR OK Jiskra Nový Bor       24:32  12:32 
   18 Kubecová Kateřina          STB9999               STB TJ Stadion Nový Bor      30:25  18:25 
   19 Řezáčová Veronika          BOR9950               BOR OK Jiskra Nový Bor       32:31  20:31 

      Poloprutská Lucie          VLI9950               VLI VSK Slavia TU Liberec     disk        
      Loudová Leona              TUR                   TUR OOB TJ Turnov / MTBO T    disk        



D14  (11)                 

    1 Roškotová Lucie            TUR9753               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   10:54   0:00 
    2 Votočková Eliška           JIL9751               JIL OK Jilemnice             10:57   0:03 
    3 Hrochová Tereza            BOR96                 BOR OK Jiskra Nový Bor       11:56   1:02 
    4 Kohlová Monika             TUR9756               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   13:08   2:14 
    5 Linková Alena              TUR9751               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   13:12   2:18 
    6 Pustaiová Zuzana           TJN9650               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   13:27   2:33 
    7 Šňupárková Anna            DKP9652               DKP Oddíl OB Kotlářka        13:37   2:43 
    7 Poloprutská Klára          VLI9750               VLI VSK Slavia TU Liberec    13:37   2:43 
    9 Balcarová Barbora          LLI9751               LLI TJ Loko Liberec          17:00   6:06 
   10 Žuchová Daniela            TJN9750               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   18:45   7:51 
   11 Kameníková Andrea          BOR9751               BOR OK Jiskra Nový Bor       18:55   8:01 



D16  (7)                  

    1 Tauchmanová Karolína       STH9651               STH SK Studenec              11:56   0:00 
    2 Pavlů Kateřina             PGP9554               PGP SK Praga                 12:01   0:05 
    3 Smutná Kateřina            TUV9653               TUV SOK TJ Turnov            14:18   2:22 
    4 Pacholíková Lucie          STH9552               STH SK Studenec              14:42   2:46 
    5 Würzová Anna               FYD9451               FYD Jizerský klub OB Frýdl   14:54   2:58 
    6 Hoidekrová Lucie           LLI9552               LLI TJ Loko Liberec          15:24   3:28 
    7 Jurigová Pavlína           LTP9453               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   16:27   4:31 



D18  (8)                  

    1 Procházková Marie          KAM9554               KAM SK Kamenice              16:04   0:00 
    2 Žitná Jana                 SMB9251               SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bol   18:15   2:11 
    3 Žuchová Nikola             TJN9352               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   18:54   2:50 
    4 Pařízková Anežka           TJN9350               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   19:10   3:06 
    5 Krpatová Klára             TJN9353               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   19:16   3:12 
    6 Lejsková Pavlína           TJN9251               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   19:49   3:45 
    7 Hradecká Lucie             BOR9253               BOR OK Jiskra Nový Bor       25:40   9:36 
    8 Hradecká Pavla             TJN9253               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   30:23  14:19 



D21  (54)                 

    1 Labašová Kateřina          ASU8351               ASU Magnus Orienteering      16:05   0:00 
    2 Gomzyk Omová Michaela      TUR8153               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   16:16   0:11 
    3 Tichovská Martina          PGP8658               PGP SK Praga                 16:23   0:18 
    4 Jakobová Adélka            UOL9052               UOL SK UP Olomouc            16:24   0:19 
    5 Kašková Kateřina           CHA7850               CHA OK Chrastava             17:12   1:07 
    6 Košárková Iva              SCP8152               SCP OK Sparta Praha          17:18   1:13 
    6 Škorpilová Jana            VSP7444               VSP USK Praha                17:18   1:13 
    8 Jiřištová Zuzana           DKP8254               DKP Oddíl OB Kotlářka        17:33   1:28 
    9 Müllerová Věra             VAM9051               VAM OOB Vamberk              17:36   1:31 
   10 Neradová Alena             LIT8551               LIT KOB Chemopetrol Litvín   17:54   1:49 
   11 Ryšavá Magdalena           PGP7650               PGP SK Praga                 18:02   1:57 
   12 Hanzlová Veronika          BOR8150               BOR OK Jiskra Nový Bor       18:23   2:18 
   13 Procházková Zuzana         SJC8551               SJC Sportcentrum Jičín       18:32   2:27 
   14 Malá Věra                  JIL7752               JIL OK Jilemnice             18:33   2:28 
   15 Wurzelová Hana             OSN8972               OSN SK OS Nové Město n. M.   18:42   2:37 
   15 Ticháčková Magdalena       SJC7962               SJC Sportcentrum Jičín       18:42   2:37 
   15 Soukupová Lucie            SJC8951               SJC Sportcentrum Jičín       18:42   2:37 
   18 Hrobařová Lenka            SRK7751               SRK SOOB Spartak Rychnov n   18:43   2:38 
   19 Horáková Veronika          TUR8751               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   18:59   2:54 
   20 Janatová Lucie             DKP8154               DKP Oddíl OB Kotlářka        19:06   3:01 
   21 Štěpánová Dita             DOB7956               DOB KOB Dobruška             19:12   3:07 
   22 Jebavá Lucie               STH                   STH SK Studenec              19:14   3:09 
   23 Prchalová Ivana            CHA8754               CHA OK Chrastava             19:15   3:10 
   24 Peterová Alena             DOB8953               DOB KOB Dobruška             19:22   3:17 
   25 Peterová Věra              DOB8751               DOB KOB Dobruška             19:26   3:21 
   26 Kvapilová Lenka            SMB8151               SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bol   19:27   3:22 
   27 Vlažná Lucie               BOR8753               BOR OK Jiskra Nový Bor       19:29   3:24 
   27 Svobodová Jitka            DCE7450               DCE KOB Dobřichovice         19:29   3:24 
   29 Mechlová Lenka             SHK9051               SHK TJ Slavia Hradec Králo   19:51   3:46 
   30 Teplá Tereza               SHK8851               SHK TJ Slavia Hradec Králo   20:07   4:02 
   31 Burdová Adéla              LDC9152               LDC KOB Děčín                20:15   4:10 
   32 Pachnerová Dominika        CHA7750               CHA OK Chrastava             20:31   4:26 
   33 Vejstrková Zuzana          CHA8852               CHA OK Chrastava             20:34   4:29 
   33 Ondřejová Dita             SJC8559               SJC Sportcentrum Jičín       20:34   4:29 
   35 Dubnová Kateřina           LDC9151               LDC KOB Děčín                20:36   4:31 
   36 Folprechtová Kateřina      OKP7451               OKP SK OK 24 Praha           20:53   4:48 
   37 Alblová Lucie              PVP7554               PVP VSK Přírodověda          20:55   4:50 
   38 Kynčlová Martina           JIL8651               JIL OK Jilemnice             21:11   5:06 
   39 Ryšavá Vendula             PGP8153               PGP SK Praga                 21:34   5:29 
   40 Bernášková Petra           STB8297               STB TJ Stadion Nový Bor      22:21   6:16 
   41 Viková Vendula             STH8951               STH SK Studenec              22:48   6:43 
   42 Svobodová Barbora          TJN6850               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   23:25   7:20 
   43 Lošťáková Ivana            LTP7758               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   23:35   7:30 
   44 Kalinová Markéta           EKP8259               EKP VŠTJ Ekonom Praha        23:37   7:32 
   45 Jarošová Klára             DCE7950               DCE KOB Dobřichovice         23:44   7:39 
   46 Vokurková Marta            TJN7950               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   23:57   7:52 
   47 Brozová Zuzana             CHA8950               CHA OK Chrastava             24:27   8:22 
   48 Kavanová Barbora           JIL8551               JIL OK Jilemnice             24:35   8:30 
   49 Neradová Eva               LIT8951               LIT KOB Chemopetrol Litvín   24:49   8:44 
   50 Gajdová Kristina           VSP7752               VSP USK Praha                25:09   9:04 
   51 Kohlová Zuzana             KPY8852               KPY SKOB TJ Sokol Kralupy    27:20  11:15 
   52 Švihovská Eva              SJC8352               SJC Sportcentrum Jičín       29:30  13:25 
   53 Pavlíková Jitka            LIT8352               LIT KOB Chemopetrol Litvín   32:40  16:35 
   54 Kučerková Romana           STB8196               STB TJ Stadion Nový Bor      43:10  27:05 



D35  (9)                  

    1 Podrábská Marie            VLI7451               VLI VSK Slavia TU Liberec    15:49   0:00 
    2 Macháčková Michaela        FYD7299               FYD Jizerský klub OB Frýdl   16:31   0:42 
    3 Votočková Jaroslava        JIL7255               JIL OK Jilemnice             16:44   0:55 
    4 Linková Iva                TUR6850               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   17:06   1:17 
    5 Zabořilová Romana          JEN7457               JEN OB Jenišovice            17:14   1:25 
    6 Picková Helena             TJN6952               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   17:55   2:06 
    7 Pařízková Věra             TJN7151               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   17:59   2:10 
    8 Tichánková Dana            JEN7150               JEN OB Jenišovice            19:18   3:29 
    9 Pavlíková Klára            LIT7451               LIT KOB Chemopetrol Litvín   21:21   5:32 



D40  (8)                  

    1 Abelová Ivana              STB6798               STB TJ Stadion Nový Bor      13:47   0:00 
    2 Kosová Michaela            SRK6752               SRK SOOB Spartak Rychnov n   14:13   0:26 
    3 Koucká Ivana               EKP6850               EKP VŠTJ Ekonom Praha        15:25   1:38 
    4 Würzová Kateřina           FYD6952               FYD Jizerský klub OB Frýdl   15:48   2:01 
    5 Rejholcová Andrea          BOR6951               BOR OK Jiskra Nový Bor       17:26   3:39 
    6 Vajcová Hana               CHA5651               CHA OK Chrastava             17:30   3:43 
    7 Pustaiová Romana           TJN6851               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   17:39   3:52 
    8 Burdová Simona             LDC6851               LDC KOB Děčín                17:54   4:07 



D45  (9)                  

    1 Pecková Ivana              EKP6252               EKP VŠTJ Ekonom Praha        14:16   0:00 
    2 Mrázová Pavla              DCE5550               DCE KOB Dobřichovice         14:59   0:43 
    3 Šípová Soňa                BOR6150               BOR OK Jiskra Nový Bor       15:10   0:54 
    4 Švábková Šárka             TUR6552               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   16:46   2:30 
    5 Pávková Jana               BOR6550               BOR OK Jiskra Nový Bor       16:57   2:41 
    6 Procházková Miluše         DCE5450               DCE KOB Dobřichovice         17:12   2:56 
    7 Petrová Věra               VLI6251               VLI VSK Slavia TU Liberec    18:57   4:41 
    8 Jedličková Zdena           BOR6250               BOR OK Jiskra Nový Bor       20:22   6:06 
    9 Hanušová Jitka             LTU6352               LTU OOB TJ Lokomotiva Trut   24:21  10:05 



D50  (4)                  

    1 Neradová Alena             LIT5051               LIT KOB Chemopetrol Litvín   13:42   0:00 
    2 Šaffková Zuzana            CHA5150               CHA OK Chrastava             13:54   0:12 
    3 Havlová Jaroslava          JEN5452               JEN OB Jenišovice            16:07   2:25 
    4 Holasová Jaroslava         TUR5750               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   17:04   3:22 



D55  (7)                  

    1 Korejčíková Dáďa           LLI5550               LLI TJ Loko Liberec          12:46   0:00 
    2 Richtrová Jaroslava        JEN5251               JEN OB Jenišovice            17:25   4:39 
    3 Matoušková Marie           LJN5550               LJN OOB TJ LIAZ Jablonec n   17:55   5:09 
    4 Bednaříková Olga           VLI5151               VLI VSK Slavia TU Liberec    19:04   6:18 
    5 Pachnerová Jaroslava       VLI5152               VLI VSK Slavia TU Liberec    19:08   6:22 
    6 Křtěnská Leontina          BOR4650               BOR OK Jiskra Nový Bor       21:22   8:36 

      Karmazínová Ivana          VLI5150               VLI VSK Slavia TU Liberec     disk        



D60  (3)                  

    1 Kubíková Helena            LLI4851               LLI TJ Loko Liberec          17:47   0:00 
    2 Vokálová Pavla             CHA4951               CHA OK Chrastava             18:37   0:50 
    3 Kašková Eva                CHA4650               CHA OK Chrastava             19:01   1:14 



D65  (3)                  

    1 Nejezchlebová Věra         KAS4551               KAS KOB Kamenický Šenov      19:47   0:00 
    2 Štrojsová Jaroslava        KAS4350               KAS KOB Kamenický Šenov      20:01   0:14 
    3 Langrová Marie             BOR3750               BOR OK Jiskra Nový Bor       21:18   1:31 



H10  (13)                 

    1 Mareš Vít                  BOR0000               BOR OK Jiskra Nový Bor       12:00   0:00 
    2 Schindler Pavel            TJN0000               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   14:04   2:04 
    3 Zappe Nicholas             TJN0003               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   16:44   4:44 
    4 Melichar Peťa              LLI0001               LLI TJ Loko Liberec          16:54   4:54 
    5 Hladík Jan                 TUV0002               TUV SOK TJ Turnov            18:35   6:35 
    6 Kameník David              BOR0003               BOR OK Jiskra Nový Bor       19:56   7:56 
    7 Hroch Matyáš               BOR                   BOR OK Jiskra Nový Bor       21:01   9:01 
    8 Gajda Martin               VSP0404               VSP USK Praha                22:47  10:47 
    9 Heinl Ondřej               TJN0100               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   24:27  12:27 
   10 Růta Matyáš                TJN0102               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   25:02  13:02 
   11 Mečíř Marek                JIL0102               JIL OK Jilemnice             26:50  14:50 
   12 Valkoun Jaroslav           JEN0102               JEN OB Jenišovice            31:07  19:07 

   ms Budský Ondřej              TJN0105               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   33:03        



H12  (20)                 

    1 Matějka Lukáš              LTP9802               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   10:47   0:00 
    2 Ullrich Jakub              BOR9900               BOR OK Jiskra Nový Bor       11:22   0:35 
    3 Ludvík Matyáš              STB9801               STB TJ Stadion Nový Bor      12:07   1:20 
    4 Pavlovec Dan               BOR0001               BOR OK Jiskra Nový Bor       12:18   1:31 
    5 Ježek Josef                TUV9901               TUV SOK TJ Turnov            12:58   2:11 
    6 Melichar Vojta             LLI9802               LLI TJ Loko Liberec          12:59   2:12 
    7 Thoř Tomáš                 TUV9903               TUV SOK TJ Turnov            14:35   3:48 
    8 Mašata Metoděj             PHK9905               PHK OK99 Hradec Králové      14:39   3:52 
    9 Koštejn Vít                DOK9800               DOK OK Doksy                 14:43   3:56 
   10 Hajný Vojtěch              JIL9902               JIL OK Jilemnice             15:00   4:13 
   11 Novotný Marek              TJN9901               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   15:31   4:44 
   12 Mečíř Hynek                JIL9802               JIL OK Jilemnice             16:04   5:17 
   13 Gajda Jan                  VSP0100               VSP USK Praha                16:28   5:41 
   14 Valušiak Marek             JIL9949               JIL OK Jilemnice             16:47   6:00 
   15 Novák Filip                TJN9801               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   18:01   7:14 
   16 Hlavatý Jan                BOR9804               BOR OK Jiskra Nový Bor       19:01   8:14 
   17 Kosina Matouš              BOR9901               BOR OK Jiskra Nový Bor       20:21   9:34 
   18 Zadražil Filip             TJN9800               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   22:00  11:13 

      Birmbaum Adam              BOR9802               BOR OK Jiskra Nový Bor        disk        
      Brož Dominik               FYD9801               FYD Jizerský klub OB Frýdl    disk        



H14  (12)                 

    1 Wolf Filip                 TUR9701               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T    9:27   0:00 
    2 Fürst Matouš               LLI9603               LLI TJ Loko Liberec          10:44   1:17 
    3 Hájek Jan                  JEN9703               JEN OB Jenišovice            12:03   2:36 
    4 Labský Jan                 LLI9602               LLI TJ Loko Liberec          12:40   3:13 
    5 Mašata Matěj               PHK9601               PHK OK99 Hradec Králové      13:02   3:35 
    6 Burda Matěj                LDC9602               LDC KOB Děčín                13:46   4:19 
    7 Tichánek Tomáš             JEN9701               JEN OB Jenišovice            16:22   6:55 
    8 Žaloudek Jan               LTP9605               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   17:02   7:35 
    9 Hlubuček Tomáš             CHA                   CHA OK Chrastava             18:21   8:54 

      Koucký Martin              EKP9700               EKP VŠTJ Ekonom Praha         disk        
      Kadečka Adam               JEN9601               JEN OB Jenišovice             disk        
      Kočvara Oldřich            JEN9705               JEN OB Jenišovice             disk        



H16  (6)                  

    1 Petr Pavel                 VLI9400               VLI VSK Slavia TU Liberec    16:31   0:00 
    2 Posselt Martin             TJN9501               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   16:42   0:11 
    3 Nejman Stanislav           CHA9500               CHA OK Chrastava             16:44   0:13 
    4 Žaloudek Matěj             LTP9505               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   17:23   0:52 
    5 Hulha Lukáš                LTP9405               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   17:41   1:10 

      Sokolář Ondřej             TUV9601               TUV SOK TJ Turnov             disk        



H18  (2)                  

    1 Ludvík Vojtěch             STB9301               STB TJ Stadion Nový Bor      15:13   0:00 
    2 Průcha Pavel               BOR9304               BOR OK Jiskra Nový Bor       17:31   2:18 



H20  (2)                  

    1 Pávek Petr                 BOR9008               BOR OK Jiskra Nový Bor       16:20   0:00 
    2 Večeřa Martin              TJN9105               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   22:36   6:16 



H21  (84)                 

    1 Hradec Pavel               CHA8801               CHA OK Chrastava             14:57   0:00 
    2 Kubát Pavel                PHK9101               PHK OK99 Hradec Králové      15:26   0:29 
    3 Šmehlík Eduard             SHK8702               SHK TJ Slavia Hradec Králo   15:28   0:31 
    4 Poklop Martin              SSU8802               SSU SK Severka Šumperk       15:35   0:38 
    5 Henych Martin              SJC8601               SJC Sportcentrum Jičín       15:48   0:51 
    6 Beneš Jan                  SJC8703               SJC Sportcentrum Jičín       15:59   1:02 
    7 Paclík Roman               SHK7801               SHK TJ Slavia Hradec Králo   16:28   1:31 
    8 Škoda Jakub                VLI8800               VLI VSK Slavia TU Liberec    16:31   1:34 
    9 Chmelař Lukáš              SHK9102               SHK TJ Slavia Hradec Králo   16:53   1:56 
   10 Sysel Ctibor               PGP8700               PGP SK Praga                 17:03   2:06 
   11 Oma Jakub                  TUR8002               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   17:07   2:10 
   12 Košárek Pavel              AOP7102               AOP POBO - přátelé OB Opav   17:08   2:11 
   12 Váňa Martin                TUR8401               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   17:08   2:11 
   14 Svihovsky Jaromir          SJC8005               SJC Sportcentrum Jičín       17:14   2:17 
   15 Kovář Miroslav             SCP8103               SCP OK Sparta Praha          17:23   2:26 
   16 Janata Martin              DKP8306               DKP Oddíl OB Kotlářka        17:24   2:27 
   17 Tihon Michal               PHK7905               PHK OK99 Hradec Králové      17:30   2:33 
   18 Holas Ondřej               TUR8501               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   17:31   2:34 
   19 Laciga Radek               PGP8202               PGP SK Praga                 17:40   2:43 
   20 Kondrát Martin             PGP6501               PGP SK Praga                 17:42   2:45 
   21 Charvát Jiří               STH9204               STH SK Studenec              17:45   2:48 
   22 Landovský Tomáš            PGP9103               PGP SK Praga                 17:54   2:57 
   23 Malý Aleš                  JIL8702               JIL OK Jilemnice             18:17   3:20 
   24 Jelínek Petr               ZBM7801               SK Žabovřesky Brno           18:26   3:29 
   25 Gomzyk Andriy              TUR8001               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   18:28   3:31 
   25 Mašata Roman               PHK7107               PHK OK99 Hradec Králové      18:28   3:31 
   27 Blahuta Marek              MFP7301               MFP VŠSK MFF UK Praha        18:34   3:37 
   28 Pachner Pavel              VLI7503               VLI VSK Slavia TU Liberec    18:35   3:38 
   29 Neumann Josef              USV                   USV USV TU Dresden           18:36   3:39 
   30 Pavlovec Jan               BOR9503               BOR OK Jiskra Nový Bor       18:40   3:43 
   31 Schröter Pavel             HAR7203               HAR OK Harcov                18:42   3:45 
   32 Gajda Jan                  VSP6801               VSP USK Praha                18:51   3:54 
   33 Kadavý Petr                CHA7800               CHA OK Chrastava             18:59   4:02 
   34 Kučera Štěpán              STH9401               STH SK Studenec              19:05   4:08 
   35 Novák Daniel               BOR8702               BOR OK Jiskra Nový Bor       19:20   4:23 
   36 Vik Martin                 STH9206               STH SK Studenec              19:36   4:39 
   37 Kučera Michal              STH9201               STH SK Studenec              19:50   4:53 
   38 Kobr Tomáš                 TJN8901               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   19:56   4:59 
   39 Nývlt Martin               SNA8206               SNA TJ Start Náchod          20:06   5:09 
   40 Kolek Petr                 DOB7501               DOB KOB Dobruška             20:07   5:10 
   40 Hájek Adam                 KAM9202               KAM SK Kamenice              20:07   5:10 
   42 Koucký Roman               EKP6301               EKP VŠTJ Ekonom Praha        20:16   5:19 
   43 Hladík František           STH9203               STH SK Studenec              20:17   5:20 
   44 Vajc Jan                   CHA8605               CHA OK Chrastava             20:20   5:23 
   44 Albl Miloslav              PVP7605               PVP VSK Přírodověda          20:20   5:23 
   46 Šňupárek Václav            DKP9500               DKP Oddíl OB Kotlářka        20:26   5:29 
   47 Preininger Luděk           DOB8001               DOB KOB Dobruška             20:27   5:30 
   48 Khel Richard               SCP7500               SCP OK Sparta Praha          20:54   5:57 
   49 Nemšovský Petr             PGP7602               PGP SK Praga                 21:12   6:15 
   50 Skyva Jan                  PGP8501               PGP SK Praga                 21:20   6:23 
   51 Kučera Tomáš               STH9402               STH SK Studenec              21:49   6:52 
   52 Coufal Radek               SSU9042               SSU SK Severka Šumperk       21:50   6:53 
   53 Nývlt Petr                 SNA8004               SNA TJ Start Náchod          21:57   7:00 
   54 Janata Jakub               STH9205               STH SK Studenec              22:05   7:08 
   55 Eiselt Jan                 LTP8801               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   22:07   7:10 
   56 Šňupárek Ondřej            DKP6900               DKP Oddíl OB Kotlářka        22:10   7:13 
   57 Novák Tom                  DOK5500               DOK OK Doksy                 22:15   7:18 
   58 Polák Jaroslav             CHA7500               CHA OK Chrastava             22:18   7:21 
   58 Martan Jiří                VLI7300               VLI VSK Slavia TU Liberec    22:18   7:21 
   60 Folprecht Eduard           TUV7301               TUV SOK TJ Turnov            22:19   7:22 
   61 Kalina Miroslav            EKP8211               EKP VŠTJ Ekonom Praha        22:21   7:24 
   62 Kurfürst Pavel             FSP7400               FSP VŠTJ Stavební fakulta    22:28   7:31 
   63 Kučerka Jan                LIT8002               LIT KOB Chemopetrol Litvín   22:30   7:33 
   64 Sysel Ondřej               PGP8302               PGP SK Praga                 22:31   7:34 
   65 Nerad Jaroslav             LIT9001               LIT KOB Chemopetrol Litvín   23:02   8:05 
   66 Cerman Lukáš               VSP8101               VSP USK Praha                23:55   8:58 
   67 Franců Adam                TUR9004               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   24:08   9:11 
   68 Vejstrk Daniel             CHA9105               CHA OK Chrastava             25:09  10:12 
   69 Kučerka David              LIT8202               LIT KOB Chemopetrol Litvín   25:31  10:34 
   70 Pavlík Bronislav           LIT8201               LIT KOB Chemopetrol Litvín   25:50  10:53 
   71 Vokál Vojtěch              CHA7900               CHA OK Chrastava             26:07  11:10 
   72 Borovička Milan            FSP6104               FSP VŠTJ Stavební fakulta    26:09  11:12 
   73 Koč Zdeněk                 MKP4700               MKP SK Meteor Kačerov Prah   27:41  12:44 
   74 Klouček Martin             STH9301               STH SK Studenec              27:44  12:47 
   75 Lepšík Petr                BOR8202               BOR OK Jiskra Nový Bor       28:03  13:06 
   76 Stránský Michal            BOR8900               BOR OK Jiskra Nový Bor       28:52  13:55 
   77 Pavlík Libor               LIT7605               LIT KOB Chemopetrol Litvín   33:32  18:35 

      Hlaváč David               JIL7501               JIL OK Jilemnice              disk        
      Janeček Oldřich            MFP8200               MFP VŠSK MFF UK Praha         disk        
      Pospíšil Vít               SCP6800               SCP OK Sparta Praha           disk        
      Klouček Tomáš              STH9002               STH SK Studenec               disk        
      Hostaš Petr                TJN9001               TJN OOB TJ Tatran Jablonec    disk        
      Krejčík Jiří               TZL8301               TZL SKOB Zlín                 disk        
      Pavlů Ondřej               PGP8904               PGP SK Praga                  disk        



H35  (7)                  

    1 Pecka Jan                  EKP6800               EKP VŠTJ Ekonom Praha        17:21   0:00 
    2 Kvapil Petr                TUV7402               TUV SOK TJ Turnov            17:24   0:03 
    3 Gálus Igor                 LDC7302               LDC KOB Děčín                18:01   0:40 
    4 Kubíček Zdeněk             TUR                   TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   19:30   2:09 
    5 Žitný Tomáš                SMB6401               SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bol   20:29   3:08 
    6 Procházka Antonín          DCE5500               DCE KOB Dobřichovice         20:56   3:35 
    7 Vokurka Jan                TJN7501               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   21:29   4:08 



H40  (17)                 

    1 Killar Marek               LTU6801               LTU OOB TJ Lokomotiva Trut   13:44   0:00 
    2 Macháček Aleš              FYD6400               FYD Jizerský klub OB Frýdl   13:46   0:02 
    3 Stárek Filip               TUR6602               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   13:55   0:11 
    4 Žejdlík Michal             LTP7001               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   14:20   0:36 
    5 Kos Michal                 SRK6802               SRK SOOB Spartak Rychnov n   14:41   0:57 
    6 Novotný Dušan              TJN7002               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   15:40   1:56 
    7 Kubec Pavel                STB6601               STB TJ Stadion Nový Bor      15:52   2:08 
    7 Pustai Josef               TJN6300               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   15:52   2:08 
    9 Rydl Jiří                  TJN7000               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   15:55   2:11 
   10 Kalousek Jiří              DKP6901               DKP Oddíl OB Kotlářka        16:27   2:43 
   11 Pavel Petr                 LTP6806               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   16:36   2:52 
   12 Žucha Jiří                 TJN6603               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   17:01   3:17 
   13 Schindler Jiří             TJN6301               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   17:16   3:32 
   14 Průšek Petr                BOR7003               BOR OK Jiskra Nový Bor       18:30   4:46 
   15 Švancar Martin             CHA7000               CHA OK Chrastava             21:55   8:11 
   16 Picek Jan                  TJN6500               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   22:56   9:12 
   17 Fürst Aleš                 LLI6801               LLI TJ Loko Liberec          30:36  16:52 



H45  (10)                 

    1 Petr Josef                 VLI6300               VLI VSK Slavia TU Liberec    13:11   0:00 
    2 Bruner Luboš               LTP6501               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   14:33   1:22 
    3 Sobek Pavel                LLI6302               LLI TJ Loko Liberec          15:56   2:45 
    4 Pavlovec Petr              BOR6303               BOR OK Jiskra Nový Bor       16:06   2:55 
    5 Jaroš Vladimír             DCE5400               DCE KOB Dobřichovice         16:59   3:48 
    6 Pavlů Jaroslav             DCE6100               DCE KOB Dobřichovice         17:26   4:15 
    7 Doškář Boris               BOR6400               BOR OK Jiskra Nový Bor       18:52   5:41 
    8 Malý Evžen                 JIL6102               JIL OK Jilemnice             19:06   5:55 
    9 Kohl Jiří                  KPY6201               KPY SKOB TJ Sokol Kralupy    19:28   6:17 
   10 Hanuš Pavel                LTU6501               LTU OOB TJ Lokomotiva Trut   19:34   6:23 



H50  (10)                 

    1 Škorpil Martin             VSP5700               VSP USK Praha                11:04   0:00 
    2 Průcha Miloslav            BOR5800               BOR OK Jiskra Nový Bor       11:29   0:25 
    3 Holas Vladimír             TUR5601               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   12:45   1:41 
    4 Hudský Vlastimil           TUR5100               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   12:54   1:50 
    5 Ludvík Petr                STB5701               STB TJ Stadion Nový Bor      13:31   2:27 
    6 Horák Petr                 TJN5602               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   14:04   3:00 
    6 Janata Petr                TJN5603               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   14:04   3:00 
    8 Eiselt Miloš               LTP5802               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   14:08   3:04 
    9 Drobník Ivan               VLI5601               VLI VSK Slavia TU Liberec    14:40   3:36 
   10 Hulha Karel                LTP6001               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   19:17   8:13 



H55  (10)                 

    1 Přinda Oldřich             VLI5101               VLI VSK Slavia TU Liberec    11:00   0:00 
    2 Rejmont Milan              LTU4801               LTU Lokomotiva Trutnov       12:52   1:52 
    3 Pospíšil Jiří              TUV4701               TUV SOK TJ Turnov            13:32   2:32 
    4 Jakubec Jindřich           TUR4801               TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   13:47   2:47 
    5 Kaška Rudolf               CHA5500               CHA OK Chrastava             14:09   3:09 
    6 Šikola Alexej              LJN5301               LJN OOB TJ LIAZ Jablonec n   14:22   3:22 
    7 Bárta Miroslav             JEN5201               JEN OB Jenišovice            17:41   6:41 
    8 Juřina Robert              FYD4900               FYD Jizerský klub OB Frýdl   18:27   7:27 
    9 Jedlička Miroslav          JEN5301               JEN OB Jenišovice            19:20   8:20 
   10 Bednařík Libor             VLI5200               VLI VSK Slavia TU Liberec    20:54   9:54 



H60  (7)                  

    1 Karmazín Petr              VLI4901               VLI VSK Slavia TU Liberec    12:38   0:00 
    2 Hrobař Rudolf              SRK4702               SRK SOOB Spartak Rychnov n   14:06   1:28 
    3 Hlaváč Jaroslav            SMB4801               SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bol   15:20   2:42 
    4 Nejezchleba Jiří           KAS4600               KAS KOB Kamenický Šenov      21:10   8:32 
    5 Richtr Jiří                JEN5001               JEN OB Jenišovice            22:15   9:37 
    6 Matoušek Luboš             LJN4700               LJN OOB TJ LIAZ Jablonec n   24:37  11:59 
    7 Lukáš Zdeněk               LLI4502               LLI TJ Loko Liberec          25:13  12:35 



H65  (2)                  

    1 Zakouřil Václav            TUV4301               TUV SOK TJ Turnov            14:43   0:00 
    2 Hlavatý Karel              SJP4200               SJP Slavoj Praha             19:50   5:07 



H70  (5)                  

    1 Štrojsa Josef              KAS4000               KAS KOB Kamenický Šenov      16:45   0:00 
    2 Beránek Miroslav           BOR3900               BOR OK Jiskra Nový Bor       16:48   0:03 
    3 Semorád Miloš              SCP3300               SCP OK Sparta Praha          19:09   2:24 
    4 Langr Jan                  BOR3601               BOR OK Jiskra Nový Bor       19:23   2:38 
    5 Picek Jan                  TJN4000               TJN OOB TJ Tatran Jablonec   25:46   9:01 



P2  (27)                  

    1 Kosina Michal              NER                   NER Neregistrovaní            9:45   0:00 
    2 Ježek Josef                TUV                   TUV SOK TJ Turnov            12:11   2:26 
    3 Novotná Veronika           BOR8052               BOR OK Jiskra Nový Bor       13:43   3:58 
    4 Loudová Nikoleta           TUR92                 TUR OOB TJ Turnov / MTBO T   14:40   4:55 
    5 Rejholec Michal            BOR7412               BOR OK Jiskra Nový Bor       14:52   5:07 
    6 Šubrtová Ivana             NER                   NER Neregistrovaní           15:07   5:22 
    7 Jeřábková                  BOR0098               BOR OK Jiskra Nový Bor       15:10   5:25 
    8 Ježková Jana               TUV                   TUV SOK TJ Turnov            15:46   6:01 
    9 Jeřábek                    BOR0099               BOR OK Jiskra Nový Bor       15:52   6:07 
   10 Kameníková Kateřina        BOR7758               BOR OK Jiskra Nový Bor       16:52   7:07 
   11 Matějková Zuzana           LTP0153               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   17:48   8:03 
   12 Spejchal Petr              BOR7512               BOR OK Jiskra Nový Bor       19:04   9:19 
   13 Gilich Kryštof             LTP0101               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   20:10  10:25 
   14 Hindráková Martina         LTU6400               LTU OOB TJ Lokomotiva Trut   22:10  12:25 
   15 Valušijková Mirka          JIL                   JIL OK Jilemnice             22:44  12:59 
   16 Riby Thomas                LTP0202               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   23:14  13:29 
   17 Procházla Daniel           LLI9601               LLI TJ Loko Liberec          23:27  13:42 
   18 Urbanczyková Jana          LTP0550               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   24:48  15:03 
   19 Mrzenová Kristýna          LTP0052               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   24:57  15:12 
   20 Heczková Anna              VLI7750               VLI VSK Slavia TU Liberec    33:08  23:23 
   21 Žejdlíková Eliška          LTP0350               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   33:56  24:11 
   22 Clark Oskar                LTP0401               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   34:30  24:45 
   23 Urbanczyk Petr             LTP0201               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   38:24  28:39 
   24 Šašek Jan                  LTP0301               LTP OOB TJ Lokomotiva Tepl   42:26  32:41 
   25 Langer Lukáš               LJN0800               LJN OOB TJ LIAZ Jablonec n   44:59  35:14 
   26 Labská Bohuslava           LLI6951               LLI TJ Loko Liberec          50:29  40:44 

      Sobková Šárka              NER                   NER Neregistrovaní            disk        



P4  (7)                   

    1 Beránek Petr               BOR6701               BOR OK Jiskra Nový Bor       11:30   0:00 
    2 Melichar Jaromír           LLI6301               LLI TJ Loko Liberec          13:34   2:04 
    3 Šritr Martin               TUV                   TUV SOK TJ Turnov            13:45   2:15 
    4 Zakouřilová Markéta        JEN7459               JEN OB Jenišovice            17:39   6:09 
    5 Koutský Pavel              JEN                   JEN OB Jenišovice            18:18   6:48 
    6 Pichánková Jana            JEN                   JEN OB Jenišovice           672:23 660:53 

      Kučera David               NER                   NER Neregistrovaní            disk