← Novinky

Bohemia 2019

Ahoj všichni,

posíláme informace o přihláškách na letošní BOHEMII. Počet závodníků je bohužel letos omezen na 1 500. Protože se, dle pořadatele, počítá s účastí cca 700 zahraničních závodníků, zbývá na ČR 800 míst, což je poměrně málo. Proto jsme se rozhodli poslat oddílovou přihlášku do ORISU hned jak budou přihlášky spuštěny, t.j. 1.3.2019, aby byla jistota, že se vejdeme.

Závod je již zadán v našem přihláškovém systému. Oddílový termín přihlášek je 26.2.2019 do 24 hod.

Startovné na tyto závody, si členové oddílu, podle oddílových pravidel 2019, hradí sami. V tomto případě budeme peníze řešit až jak se nás podaří přihlásit. Potom dostanete další informaci.

Přihlášky se týkají i účastníků Magdina soustředění (info u Magdy).

Tyto závody nejsou oddílovou akcí (netýká se účastníků Magdina soustředění). Takže se vlastně na ně přihlašuje každý sám za sebe. Oddíl jenom technicky zajišťuje hromadné přihlášení na závod a hromadné zaplacení startovného, aby pořadatel jednak neměl problémy při zpracování přihlášek a jednak je vždy vyžadována prezentace za celý oddíl najednou. Neexistuje tedy žádný vedoucí výpravy, který by zodpovídal za jednotlivé přihlášené členy oddílu.To znamená, že s účastí nezletilých závodníků musí souhlasit jejich zákonní zástupci. Prakticky to bude probíhat tak, že zároveň s přihláškou do našeho systému, musí přijít Dušanovi Novotnému, který přihlášku zpracovává, mail od rodičů nezletilého závodníka, že s přihláškou souhlasí a že jsou si vědomi, že nezletilý závodník/závodnice se zúčastní akce na vlastní riziko a oddíl za něj po celou dobu konání sportovní akce nepřebírá odpovědnost. Bez tohoto prohlášení nebude závodník přihlášen. Pokud se takovýto závodník přihlásí sám mimo náš přihláškový systém, je to jeho riziko a oddíl za něj rovněž nepřebírá odpovědnost.Pokud se rodiče nezletilého závodníka akce zúčastní, tak samozřejmě není potřeba posílat žádné prohlášení. Zodpovídají za něj sami.

Zdravíme

Karel Böhm, Dušan Novotný

Dušan Novotný | 5.2.2019


Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný komentář.


Přidávání komentářů je dočasně vypnuté.