Guestbook

Přidávání vzkazů je dočasně vypnuté.


Celkem: 289 zpráv

 • Ota Novotný před 4 lety

  Děkuji za elektrotechnickou podporu Jirky Dejnožky na včerejším Podzimním Rovnodenníku - vydali jsme 56 map . Díky jemu , dalším náhodně přítomným ajťákům a elektrickému proudu z bufetu se podařilo znovu naprogramovat startovní krabičku a zahájit start jen s desetiminutovým zpožděním , za které se omlouváme . Krabička byla při zapůjčení přeměněna na "check" a v tomto stavu záludně ponechána . Možná to souvisí s nálezem tiskárny výsledků detektivem Ďunďou kdesi v kůlně bratří Wolfů poté , co ji půl roku nikdo nesháněl .
  Navrhuji proto zastaralé , ale účinné opatření , aby byl ustanoven správce krabic , který je vždy osobně převezme , zkontroluje , dobije energií.Jiným jednoduchým řešením samozřejmě je,že treninky nebudu připravovat já - senilní analfabet,ale mladý ajťák , který si s podobnou nesnází kdekoliv u lesa v klidu poradí .
  Zdraví Ota Novotný

 • mrkev před 4 lety

  Ahoj, chybí mi ze soboty modrý futrál na skládací stoličku ...možná tam někde zůstal ležet, nebo někomu omylem přistál v batohu ....tak kdyby někdo něco tak prosím písněte ...díkes a zdar ;-)

 • Janča V. před 4 lety

  Omlouvám se, že Vám plním Tatran forum, ale zapomněla jsem dodat kontakt: + 420 739 598 691 nebo valesova_jana@centrum.cz. Díky a mějte se!

 • Janča Valešová před 4 lety

  Ahoj, nemáte někdo volá 2 místa na MČR na KT? Můžeme se nablížit kamkoliv do JBC/LBC.

  Jana Valešová + Pavel Kubát (PHK)

 • Iva Kočíbová před 4 lety

  Ahojky všem.
  Nemáte někdo prosím volné místo v autě na nedělní závody SAXBO?
  Napište mi na ivana.kocibova@seznam.cz nebo SMS na 605 719 223.
  Mockrát děkuji. Iva

 • Honza P. před 4 lety

  Ahoj! Kdyby měl někdo zájem, nabízím dopravu na zítřejší OŽ v Oldřichově. Mám v autě 3 místa. Tel. 608 527 767 ;-)

 • Baboš před 4 lety

  Nejenom sportem je člověk živ.
  Vážení, jelikož soutěž o dva lístky na koncert skupiny Chinaski v Olomouci 20.3.2015, se setkala s velkým ohlasem, ale na druhou stranu se objevily i výtky, že pro některé je Olomouc daleko... Proto ve spolupráci s firmou Diadora, skupinou Chinaski, časopisem Running Girl a s www.babos-sports.cz můžete soutěžit o další dva lístky na tyto koncerty:
  26.3 Liberec
  3.4 Jičín
  8.4. Litoměřice
  10.4. Most
  11.4. Jindřichův Hradec
  17.4. Ostrava
  29.4. Česká Lípa
  8.5 Plzeň
  Soutěžní otázka je stejná a zní: Jaký je počet koncertů skupiny Chinaski v rámci RockfieldTour 2015? Tolerance je nulová a soutěž trvá do 20.3.2015 do 24:00hod. Odpovědi zasílejte na mail pavel@babos-sports.cz. a zároveň uveďte, o jaký koncert by jste měli zájem v případě, že by jste vyhráli. Ze správných odpovědí bude vylosováno 8 výherců, kteří obdrží po dvou lístcích na jimi vybraný koncert. Pokud by z výherců bylo více zájemců o ten stejný koncert, tak bude upřednostněn ten, který odpověděl nejdříve. Ostatním budou nabídnuty možnosti účasti na jiných koncertech. V případě jejich nezájmu opětně proběhne soutěž o zbylé vstupenky. Výherci budou informováni mailem.

 • Martina Rudolfová před 4 lety

  Dobrý den, ráda bych se dozvěděla více o tomto oddílu orient. běhu. Bohužel jsem nenašla kontaktní email. Můžete mi prosím zaslat bližší informace týkající se náboru a dalších podmínek na email: jablonecdetem@gmail.com? Předem děkuji. MR

 • Marta před 4 lety

  Po silvestrovském běhu u nás zůstala malá černá čepice Quechua

 • Pavouckej před 5 lety

  Uffff, asi to tak mělo být. Lišák je na světě a v rámci možností OK. Beru tedy svou prosbu zpět a omlouvám se za "spam" na tomto fóru. Zdařbuřt!